Moderní dlažba CSB – FLABELLLO od společnosti CS-BETON s.r.o.

CS-BETON s.r.o. patří ke špičkovým výrobcům moderních betonových dlažeb v České republice. V jejich nabídce nyní můžete nalézt i jedinečnou dlažbu CSB -FLABELLO. V čem je jedinečná?

 
  

Originální řešení
Dlažba CSB -FLABELLO je originálem a to hlavně díky jejímu nevšednímu tvaru. Dlažba se totiž skládá ze čtverců, obdélníků a také z velkých a malých klínů. Právě díky tomuto jedinečnému složení je možné skládat z dílů dlažby různé kompozice jako jsou oblouky, kruhy nebo dokonce vějíře. Díky těmto vlastnostem se dlažba CSB -FLABELLO hodí především do historických center měst, k objektům s historizující architekturou a v neposlední řade také k luxusním objektům a plochám.

Prosím, vyberte si
Dlažbu CSB -FLABELLO můžete mít hned v několika barevných provedeních. V nabídce jsou barvy: černá, bílá, červená, modrá, okrová a jiné. Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání také v několika druzích povrchových úprav. Zvolit si můžete například oblíbený povrch brokovaný EXCELLENT, který patří mezi nadstandardní povrchové úpravy. Dlažbu CSB -FLABELLO si můžete objednat i v barevném provedení COLORMIX a vytvořit zajímavé barevné obrazce. Dejte si ale pozor, při pokládce dlažby v barevném provedení COLORMIX je nutné odebírat a kombinovat dlažební kameny z více palet současně a pokládat je zcela náhodně. Tímto způsobem je dosaženo dokonalé barevné kombinace v celé zpevněné ploše.

amsj 2729

Příjemná cena zaručena
Dlažbu CSB -FLABELLO můžete pořídit již za 379 Kč/m2 . Více informací o dlažbě CSB -FLABELLO a o dalších výrobcích CS-BETON s.r.o. naleznete na

www.csbeton.cz .