Jak a kde v Praze najít vyhovující projekt?

 

Ještě před dvaceti lety by bylo hledání nového bydlení v Praze velmi složité. V té době byla po bydlení v Praze opravdu vysoká poptávka, ale nabídka byla několikrát menší. Nyní je sice poptávka po bydlení v Praze ještě mnohem větší, ale na rozdíl od dřívější doby vzrostla také nabídka bydlení. Najít v Praze bydlení už rozhodně nepatří mezi skoro nemožné úkoly. Problém ale může být úplně opačný. Jak v tak široké nabídce vybrat a nepřehlédnout to pravé?

 

Hned několik developerů

Zaměříme se především na novostavby novostavby, tedy na projekty bytových a rodinných domů od developerských společností. Projekty jsou rozmístěny prakticky po celém území našeho hlavního města a jeho blízkého okolí a mnohdy na velmi vzácných místech. Na výstavbu se soustředí hned několik developerských společností. Jen v současnosti je na pražském území několik desítek nových projektů od různých developerů rozmístěných v různých částích Prahy. Jak najít to pravé bydlení, například byty Praha 10 a žádný nepřehlédnout?

 

Například Praha 10 má nyní k dispozici bydlení v šesti nových projektech

Praha 10 je jednou z nejvyhledávanějších pražských lokalit. V současnosti je na území této městské části možné vybírat hned ze šesti developerských projektů. Konkrétně se jedná o jeden projekt rodinných domů a 5 projektů bytových domů. Jednotlivé druhy bydlení jsou hned od několika developerů. Rodinné domy jsou zastoupené v nabídce projektem Domy Benice. Bytové domy naopak zastupují projekty Ecocity Malešice II, 4Blok, Nové Měcholupy VI, Ekocity Uhříněves a Rezidence Korunní. Každý projekt má svá specifika a je určen pro trochu jinou cílovou skupinu? Jak zjistit více?

 

Hledejte v komplexní nabídce

Jak správně vybírat? Nevyplatí se sledovat jen nabídku developerů. Může se totiž stát, že na některého zapomenete nebo o něm vůbec nebudete vědět zrovna jeho projekt by vám vyhovoval nejvíce. Vybírat nové bydlení je zapotřebí tam, kde najdete kompletní nabídku pražských projektů. Třeba na stránkách Reby.cz. Tyto stránky nabízí všechny aktuální projekty v Praze. Vše je rozděleno do kategorií podle lokalit, nikoliv podle developerů. Můžete přidat i vlastní kritéria pro výběr. Pokud máte zájem o byt se zahradou, stačí zadat tyto parametry a zobrazí se vám jen projekty, které tento požadavek splňují.