Nano impregnace oken od „výškového mytí, čištění, solárních panelů Brno“

Není to asi úplně běžná věc, ale v našem bytovém domě jsme se se všemi obyvateli rozhodli nechat si na okna nanést nano impregnaci. Moje manželka to nadhodila na jedné ze schůzí, které se pravidelně konají. Narazila totiž na jednu konkrétní úklidovou firmu, která tuto ochranu oken nabízí. Nerada totiž myje okna, což je u nás docela často potřeba. Dům se totiž nachází v nadměrně prašném prostředí. Věděla také, že s tímto problémem není sama, navíc některé soudky z vyšších pater se okna bojí umývat kvůli výškám.

 

Našla tedy firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění solárních panelů Brno, kterou na jedné z domovních schůzí představila. Nejprve sousedé vypadali nesměle, ale do další schůze už si to nechali projít hlavou a ku podivu všichni souhlasili. Ve většině rodin měly asi v tomto hlavní slovo ženy. A proč taky ne. Mně se nápad také nezdál úplně špatný, jen jsem byl zvědavý na kvalitu zmiňované úklidové firmy.

 

Sám jsem se nabídl, že firmu A SERVIS oslovím, když si už manželka dala tu práci a našla ji. Nejprve jsem se informoval, zda vůbec bude možné si jejich služby pro celý bytový dům objednat. Nebyl to žádný problém. Mytí oken jsme nepožadovali, takže nebylo nutné, aby pracovníci navštěvovali každý byt zvlášť. Nano impregnace se totiž nanáší pouze z vnější strany oken, kde jsou právě nejvíce zatěžována. Pomůcky pro práci ve výškách měli pracovníci zajištěny, takže ani toto nebyl problém.

 

Výkon pracovníků firmy A SERVIS bych hodnotil jako velmi kvalitní a pečlivý. Nikdo ze sousedů si na pracovníky nestěžoval. A nano impregnace opravdu funguje. S firmou A SERVIS jsme velmi spokojeni.

 

 

Jak na skvrny a fleky. Čištění koberců, sedaček Brno

 

Bydlíme s kamarádkami ze školy v pronajatém bytě, protože jsme všechny studentky a studujeme v Brně. No a pokud jste taky někdy studovali mimo domov a bydleli jste ještě k tomu s kamarády na bytě, tak určitě víte, že takový studentský život se neobejde bez neustálých večírků, párty a podobně. A jelikož jsme zrovna bydlely v domě, kde byly předtím samé kanceláře a byly jsme tam samy, tak jsme mohly dělat hluk v jednom kuse.

 

 

Ale jednou se nám to hodně vymklo z ruky, protože kamarádka rozlila prakticky celou litrovou flašku rumu na světlý koberec a problém byl na světě, protože to prostě nešlo za boha vydrhnout. Bylo potřeba přejít k plánu B a najmout si nějakou úklidovou firmu, které by se to povedlo vyčistit, jinak bychom měly pěkné problémy s majitelem.

 

Na internetu jsme A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění sedaček, koberců Brno. Domluvili jsme si s nimi co nejbližší termín a tu katastrofu do pořádku. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal lépe jak předtím. Ale servis čištění koberců Brno využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich chemikálie krásně provoněly celý byt.

 

Tuto firmu můžeme všem tedy jedině doporučit, protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v bytě. Služby nabízí za cenu, která je ještě relativně dostupná – i pro studenty. Nesetkaly jsme se s žádným hrubým jednáním ani nedorozuměními, takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohly vyknout. Jsme vděčné, že jsme narazily právě na tuto úklidovou společnost.