Jak mohou vypadat opravdu moderně pojaté dřevostavby?

 

Oblast výstavby všech druhů rodinných domů se neustále rozvíjí. A u nejoblíbenějších staveb v současnosti, tedy u dřevostaveb, tato situace platí dvojnásobně. Právě dřevostavby jsou nejrychleji se rozvíjejícím druhem staveb, kde je vidět největší pokrok. Neustále jsou inovovány, aby splňovaly i ta nejpřísnější kritéria moderní architektury. O jejich kvalitách se nakonec můžete přesvědčit na vlastní oči.

 

Stačí si domluvit prohlídku vzorových domů

Některé specializované společnosti na výstavbu dřevostaveb totiž dávají možnost přímo se podívat do již hotové dřevostavby. Jedná se o vzorové domy. Zjistíte tak mnohem více, než ve virtuální 3D prohlídce ale vše budete vnímat na vlastní kůži. Takovou možnost například dává společnost RidelliConstruction.cz. tato rodinná firma se specializuje na výstavbu originálních dřevostaveb, přesně podle konkrétních požadavků daného zákazníka.

 

Prohlédnout si můžete třeba ve Středočeském kraji

Dřevostavby ve Středočeském kraji jsou stále populárnější. Zájemců o tento typ rodinného domu neustále přibývá. Jestli i vy bydlíte v tomto kraji a chcete si prohlédnout, jak může vypadat moderní dřevostavba, s RidelliConstruction.cz máte tuto možnost. Stačí navštívit stránky této firmy a domluvit si termín prohlídky v Hvozdnicích – městská část Praha Západ. Tento dvoupatrový rodinný dům disponuje vlastní garáží a dílnou a je vhodný i pro větší rodiny.

 

Další prohlídka je možná i v Olomouckém kraji

Ani zájemci o dřevostavby v Olomouckém kraji ale nemusí cestovat za prohlídkou až do Prahy. Díky celorepublikové působnosti společnosti RidelliConstruction.cz si budou moci prohlédnout další ze vzorových domů mnohem blíže. Konkrétně v Bohuňovicích, kde vznikl opravdu originální a reprezentativní rodinný dům. Celá stavba je pasivní a na výstavbu byly tedy využity i dotace z programu Zelená Úsporám.

Detailní informace najdete přímo na stránkách www.ridelliconstruction.cz.