Přírodní doplňky pro váš dům pohodlně a rychle

Hledáte zajímavé vybavení vašeho interiéru? Máte srubovou či roubenou stavbu a sháníte přírodní doplňky do interiéru? Stavíte nový dům či rekonstruujete a sháníte přírodní materiály? Konec hledání. Širokou nabídku pro vás připravila společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.


Kvalita se zárukou

Historie společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR sahá do roku od roku 2002 a specializuje se na výrobu srubů a roubenek. Provádí stavby rodinných domů, rekreačních objektů, penzionů ale i jiných objektů pro komerční i soukromé účely. Pro výrobu srubů používají klasickou technologii, kde kompletní proces výroby probíhá tradičním řemeslným způsobem, což každé stavbě a všem jejím částem dodává punc jedinečnosti a samozřejmě i kvality.

100% přírodní

Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR chce svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc, a proto pro vás připravila i jedinečný e-shop. Co zde naleznete? V nabídce e-shopu jsou pro vás připraveny například přírodní izolace – vybírat můžete izolační konopí nebo izolační ovčí rouno. Dále je zde připravena nabídka přírodních nátěrů do exteriéru i interiéru, Difuzní fólie nebo také například srubařské tmely, které se použvají k utěsnění srubových a roubených staveb. Specialitou jsou i přírodní jílové produkty – například jílové nepálené cihly či jílové omítky.

Široký výběr interiérových doplňků

Velmi široká je i kategorie s nabídkou interiérových doplňků a nábytku. Zde si můžete vybírat například stylové dřevěné postele nebo komody, robustní stoly nebo jiný nábytek. V nabídce jsou i interiérové dveře a zajímavé měděné radiátory a mnoho dalšího.

Pokud chcete bydlet stylově, podívejte na www.kanadskesruby.cz .

Stačí si jen vybrat.