Jak zvýšit komfort vaší dřevostavby? Lepší teplotou v interiéru!

Rozložení jednotlivých místností, vybavení nábytkem i jeho uspořádání, to vše má vliv na kvalitu bydlení v každém rodinném domě. A platí to samozřejmě také o dřevostavbách. Ale ještě na jednu velmi zásadní skutečnost byste neměli zapomínat, tedy na vnitřní klima v interiéru vašeho rodinného domu. Právě klima je pro pohodlí všech členů v domácnosti velmi důležité.

 

V létě teplo a v zimě zase zima

I když moderní dřevostavby jsou z hlediska tepelné izolace na vysoké úrovni, ještě stále to není úplně dokonalé. V opravdu horkých letních dnech se celá stavba přehřívá a klima v interiéru je velmi horké. Před teplem se prakticky nemáte kam schovat. V zimě zase stavba promrzá a náklady na její vytápění mohou být zbytečně vysoké. Řešení tohoto problému může být ale jednoduché. Vše pomůže vyřešit tepelné čerpadlo – neboli vzduchová klimatizace.

 

V létě interiér ochladí a v zimě zase vytopí za zlomek ceny

Právě klimatizace pro interiér jsou tím pravým řešením, které můžete využít pro svou dřevostavbu. I v parném létě totiž dokáží vzduch ochladit tak, aby váš interiér příjemně ochlazovaly. Oproti tomu v zimě zase klimatizace zapnou opačný chod a z chladného vnějšího vzduchu vytvoří vzduch teplý, který vhánějí do místnosti. Interiér tak nejen nepromrzá, ale navíc se i vytápí. Cena takového vytápění může být třeba čtvrtinová, v porovnání s klasickými způsoby vytápění. Vynikajících výsledků dosahují v současnosti například klimatizace Samsung.

 

Hledáte specialistu na Samsung? Jednoho jsme našli za vás!

Klimatizací Samsung pro využití v rodinných domech, ať už cihlových nebo dřevostavbách je velké množství. Liší se výkonem, designem a samotnou technologií. Proto vybrat ten správný produkt nemusí být vždy jednoduché. Obrátit se ale můžete na specialisty v tomto oboru. Jedno z nejzkušenějších firem na našem trhu v této oblasti je Sutherm.

 

Detailní informace o společnosti a klimatizacích najdete přímo na www.sutherm.cz.