Společnost CS-BETON s.r.o. přináší neobyčejnou dlažbu CSB – FLABELLLO

Společnost CS-BETON s.r.o. – špičkový výrobce betonových dlažeb v České republice vytahuje další eso z rukávu. V jejich nabídce nyní můžete nalézt i jedinečnou dlažbu s názvem CSB -FLABELLO.

 
  

CSB – FLABELLLO nabízí mnoho variací
dlžbaDlažba CSB -FLABELLO je originálem díky svému nevšednímu tvaru. CSB -FLABELLO se totiž skládá ze čtverců, obdélníků, velkých a malých klínů. Díky tomuto jedinečnému složení je možné skládat z dílů různé kompozice jako jsou oblouky, kruhy nebo dokonce vějíře. Záleží pouze na vás. Díky těmto vlastnostem se dlažba CSB -FLABELLO hodí především pro historická centra měst, k objektům s historizující architekturou a luxusním objektům a plochám.

dlažba

Zajímavé barevné variace
Dlažbu CSB -FLABELLO je možné mít hned v několika barevných provedeních. Vybrat si můžete černou, bílou, červenou, modrou, okrovou a jiné barvy podle vašeho gusta. Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání také v různých druzích povrchových úprav. Vybrat si můžete například stále více oblíbený povrch brokovaný EXCELLENT – ten patří mezi nadstandardní povrchové úpravy. Dlažbu si můžete objednat i v atraktivním barevném provedení COLORMIX. Díky němu můžete vytvořit velmi zajímavé barevné obrazce. Pozor, při pokládce dlažby v barevném provedení COLORMIX je nutné odebírat a kombinovat dlažební kameny z více palet současně a pokládat je zcela náhodně. Tímto způsobem je dosaženo dokonalé barevné kombinace v celé zpevněné ploše.

Kvalita za velice příjemnou cenu
Dlažbu CSB -FLABELLO můžete pořídit již za 379 Kč/m2 . Více informací o dlažbě CSB -FLABELLO a o dalších výrobcích CS-BETON s.r.o. naleznete na

www.csbeton.cz .