Není dřevostavba jako dřevostavba

 

Jezdíte často a dovolenou do oblasti Krkonoš, ať už za lyžováním nebo letní horskou turistikou? Jestli ano, tak jste si už jistě všimli krásných dřevěných staveb, které jsou v nejvyšších českých horách doslova na každém rohu. Jedná se o klasické dřevostavby, konkrétně o roubenky a poloroubenky, které jsou charakteristické především svým vnějším roubením. Říkali jste si, že v takovém domě byste rádi žili také? Proměňte své sny v realitu, je to možné!

 

Stále existují specialisté na tyto stavby – Roubenky Roubal

Domníváte se, že všechny roubenky a poloroubenky v Krkonoších jsou stavby z minulého století? Další omyl. Samozřejmě zde najdeme stavby postavené v dřívějším období, ale také zbrusu nové stavby, postavené klasickém stylu. Pro oblast Krkonoš, pro kterou jsou tyto stavby typickým rysem, je dokonce současným dodavatelem ryze česká firma. Jedná se o společnost Roubenky Roubal, která také dokáže zajistit výstavbu roubenek podle klasických metod a postupů kdekoliv v republice. Všichni zájemci o komfortní a elegantní přírodní bydlení mohou tuto firmu kontaktovat.

 

Nevíte, jak na to?

Možná se domníváte, že výstavba dřevostavby, její naplánování a samotná realizace bude velmi složitým a téměř nerealizovatelným úkolem. S tímto druhem stavby asi nemá moc osob bohaté zkušenosti. Naštěstí stačí udělat jediná věc – kontaktovat společnost Roubenky Roubal. Ta se totiž specializuje i na výstavbu roubenky na klíč. Odborníci na klasické dřevostavby z této firmy vám pomohou s celým procesem a to už od fáze výběru správného pozemku pro výstavbu a jeho zajištění. Podle vašich představ připraví originální a na míru šitou stavební dokumentaci. Před samotnou výstavbou zařídí stavební povolební a veškeré právní náležitosti. Postarají se o celou výstavbu, podle klasických postupů. Dokonce firma může zajistit i návrhy interiérů v klasickém stylu. A nejen návrhy, ale potřebný nábytek zajistí a nainstaluje. Vaší jedinou starostí pak bude, nastěhovat se do nové roubenky.

 

Kompletní informace o výstavbě a také kompletní fotogalerii realizovaných dřevostaveb společnosti Roubenky Roubal najdete na www.roubenkyroubal.cz.