Cincink je férový realitní portál s nabídkou komplexních služeb

V českých internetových vodách narazíte na různé realitní portály, ovšem žádný nemá takový rozsah jako nový projekt, za kterým stojí Komerční banka. Jedna z největších bankovních institucí na našem trhu oficiálně představila férový realitní portál Cincink, na jehož realizaci se podílel také tým ze společnosti IdeaSense. Jedná se o webovou stránku, která sdružuje všechny služby spojené s nákupem a prodejem nemovitostí. Zdaleka se nejedná pouze o bezplatnou inzerci.

Co si představíte, když se řekne Cincink? V malých dětech toto slovo evokuje vánoční čas, kdy čekají, až zazvoní Ježíšek na zvoneček na stromečku. Dospělí jedinci si s tímto zvučným slovem zase spojují cinkání klíčů od nového obydlí. Právě z druhého důvodu se Komerční banka rozhodla pro takové pojmenování svého realitního webu.

 

Prodejte nemovitost za přijatelnou cenu

Prodej nemovitosti je spojen s mnoha náležitostmi. Stanovit cenu je navíc velice těžké, a proto je dobré nechat si odhadnout tržní cenu přímo odhadcem. Přece jen, přestřelená cena by způsobila, že nemovitost si dlouhé roky nikdo nekoupí, naopak s příliš nízkou cenou byste prodělali zase vy. Profesionálové, kterých můžete oslovit skrze Cincink, se postarají o to, abyste prodali nemovitost co nejvýhodněji. Čekají na vás tedy jak renomovaní právníci, tak i fotografové, editoři či grafici. Pochopitelně v týmu nechybí daňoví či hypoteční poradci.

 

Kvalitní právní služby jsou základ

Jak při prodeji, tak i koupi jakékoliv nemovitosti využijete právní služby. Ve smlouvách stačí jen jedno slovíčko špatně a může se stát, že nakonec na celé transakci proděláte, což zřejmě nechcete. Nechejte si tedy zkontrolovat předkupní i kupní smlouvu právníkem, který se vyzná ve všech formulacích a slovíčkách. Případně vám navrhne změny, abyste měli celou obchodní transakci pod kontrolou.

 

Fotky, které prodávají

Jestliže plánujete prodávat svou nemovitost, je důležité udělat jí co nejlepší internetovou prezentaci. Inzerát by měl obsahovat poutavé fotografie, s čímž vám pomůže profesionální fotograf. Postará se o nafocení bytu či domu, nasvítí prostory tak, aby opravdu potenciální kupce zaujaly. Důležité je, aby si zájemci o bydlení řekli: „Tento dům vypadá úžasně. Ten chceme vidět.“

Stejně tak nepodceňujte text v inzerátu. Na portálu Cincink najdete službu jako textaci prodejního inzerátu, kdy vám realitní textař dokáže napsat poutavý inzerát, jenž zvýší zájem.

 

Hypoteční kalkulačka online

Součástí webu je také hypoteční kalkulačka online, která vám ukáže, kolik zhruba bude měsíční splátka hypotéky. Uděláte si tak představu o tom, jestli budete schopni hypotéku splácet. Stačí zadat cenu nemovitosti, vlastní zdroje, dobu splácení a dobu fixace.