Roubenka, které sluší kombinace s moderními materiály

Rádi se inspirujete historickým bydlením našich předků, ale otrocké kopírování je vám cizí? Zajímalo by vás, jak skvěle může vypadat spojení tradiční podkrkonošské architektury a moderních trendů v architektuře? Pak přijměte naše pozvání do Krkonoš, kde vám svoje historicko-moderní dveře otevře chalupa Brusírna.

Jde o vskutku jedinečnou stavbu vytvořenou pod taktovkou odborníka na slovo vzatého – r. Právě jeho mnohaleté zkušenosti daly vzniknout stavbě, které svou siluetou připomíná klasickou roubenku, ale při bližším pohledu dokáže překvapit nevšední kombinací použité žuly, skla a kovu.

 

Ubytujte se ještě předtím, než začnete stavět

Odborníci z jeho dílny rádi postaví podobné bydlení i vám. Protože však vědí, že nejde právě o malou investici, nabízejí vám možnost vyzkoušet si vše doslova na vlastní kůži. Chalupa Brusírna (stejně jako její tři sestry v okolí) vám nabízí luxusní ubytování v Krkonoších po celý rok. Můžete zde strávit báječnou dovolenou a přitom nenápadně oťukávat výhody bydlení v moderní poloroubence. A zážitek to bude vskutku nezapomenutelný.

 

Nechte se překvapit spojením stylů

Chalupa Brusírna je postavena ve velmi čistém stylu. Uvítá vás velkými okny, propouštějícími dovnitř skutečně maximum světla. Užít si ho můžete třeba při vaření na historických kachlových kamnech, nádherně uvolňující koupeli ve velké samostatně stojící vaně v bohatě vybavené koupelně nebo při ranním rozbřesku ještě příjemně rozespale, zatímco vstáváte z pohodlné postele v podkroví.

Mezi další skvělá lákadla patří také sauna, vinný sklípek nebo venkovní bazén. Samozřejmostí je také vysokorychlostní wi-fi připojení a posezení na zápraží před malou půvabnou zahrádkou, kde se můžete nerušeně zaposlouchat do zvuku nedaleko šumícího horského potůčku. Neváhejte ale příliš dlouho, termíny se rychle plní!