Hydroizolace jezírka – kvalitně a rychle

Máte zájem o vytvoření nezaměnitelné atmosféry na svém pozemku? Disponujete možností, která vám umožňuje zřízení zahradního jezírka? Aby vám dělalo dlouhé roky radost, e nutné ho vytvořit dle nejmodernějších trendů a to za pomocí jezírkové fólie. Společnost Hizol vám udělá jak návrh, tak realizaci celého konceptu.

 

Zahradní jezírko pro váš pozemek
Zahradní jezírko je skvělým relaxačním prvkem, které dokáže vaší zahrádce vdechnout nezaměnitelné kouzlo.  Před samotnou realizací je nutné připravit dno jezírka. Všechno podléhá odbornému prozkoumání uložiště a následného vybudování optimálního lůžka. Jen tak se zajistí, že vám bude zahradní jezírko dělat radost i za několik desetiletí. Celé dno se zbavuje veškerých tvrdých a ostrých předmětů. Následně se udělá 50mm posyp jemným pískem. Existují i varianty, kdy se podklad vybetonuje.

 

Moderní postup při výstavbě
Izolace je prováděna v celé své ploše. Únik vody je největším nepřítelem jezírkového systému, proto se musí dbát na správnost provedení. Pro spoje se používá horkovzdušná pistole, která vše dokonale svaří v jeden celistvý monument. V případě, že máte náročnější dno na terén, hydroizolace se nastřihává. Fólie ve své podstatě nemusí kopírovat přesné dno či povrch výkopu. Hydroizolace jezírka musí být vodotěsná a to po všech stránkách ohledu. V opačném případě vám voda bude neustále unikat. Materiál je vysoce odolný vůči UV záření a je velmi pružná a pevný zároveň.

 

Pokud vás zajímá více informací, navštivte stránky hizol.cz