Kamna na dřevo mohou spalovat minimální množství

Kamna na dřevo patří mezi nejúspornější způsoby vytápění domovů i objektů. S kamny na dřevo dosáhnete největší úspory za paliva. Jediný problém je, že před zimou musíte vždy sehnat dostatek dřeva na celou zimní sezónu. Tyto starosti jsou nepříjemné a zaberou mnoho času i energie. Co byste řekli na to, kdyby vám na celou zimu stačila pouze polovina dřeva, které nyní potřebujete?
 
 
 
   

Dvoukomorový systém spalování vám k této úspoře pomůže
Tento unikátní systém spalování pomáhá dosáhnout maximální účinnosti hoření. Dřevo totiž není spalováno pouze ve spodní komoře, ale jsou spalovány také kouřové plyny, které prochází horní komorou. Díky této technologii dochází k účinnosti hoření, která dosahuje až 80%. To vše s minimálním zůstatkem popela a s dlouhými intervaly přikládání. S kamny, která mají zabudovaný dvoukomorový systém spalování, dosáhnete úspory na spotřebě paliva 40%.

kamna

Stačí najít kamna, která tento systém mají
Velmi spolehlivým výrobcem kamen s dvoukomorovým systémem spalování je společnost LS-Kamna. Tato společnost se specializuje na výrobu kamen na dřevo a v tomto oboro dosáhla téměř dokonalosti. Všechna kamna jsou vyrobena ze žáruvzdorného materiálu o síle 4 nebo 5mm. Výrobky jsou patentovány a mají i potřebné atestace. S kamny od společnosti LS-Kamna dosáhnete až poloviční úspory dřeva, než s obyčejnými modely kamen na dřevo.

Více informací a kompletní nabídku modelů naleznete na www.ls-kamna.cz.