DZ Dražice je největší výrobce ohřívačů vody!

Družstevní závody Dražice jsou největším výrobcem kvalitních ohřívačů vody v České republice a navíc je znají po celé Evropě. Společnost DZ Dražice vyváží své výrobky skoro do dvaceti zemí celého světa a to je už opravdu co říct! Již při hledání ohřívačů si lze všimnout, že značka Dražice je velmi žádaná. Společnost DZ Dražice se na trhu podílí více než padesáti procenty! Jejím cílem ovšem je dále posílit svou vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi ty nejlepší evropské firmy ve svém oboru.

 

Mnoho zkušeností i spokojených zákazníků
bojlerSpolečnost DZ Dražice vznikla již v roce 1956 a od té doby si nasbírala opravdu mnoho zkušeností, které aktivně uplatňuje. Můžete se tak na ně spolehnout v oblasti kvality výrobků, výkonu i hodnoty. A mnoho spokojených zákazníků to může potvrdit. Ty jsou totiž u firmy DZ Dražice na prvních příčkách. Pevný základ tvoří i vynikající tradice produktů spolu se zodpovědnou a dokonalou službou. Pyšnit se mohou také pověstí zodpovědné společnosti vůči životnímu prostředí!

Co všem Vám může společnost DZ Dražice nabídnout?
Společnost DZ Dražice se specializuje především na výrobu a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely ve svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém, kombinovaném i nepřímotopném provedení, s objemy od pěti až do jednoho tisíce litrů. Dále svým zákazníkům nabízí jedinečný systém topných keramických těles a bezstarostný servis po celou dobu životnosti výrobku. Samozřejmostí je splnění všech certifikátů, jako je například certifikace ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008..

Pro více informací o produktech, které nabízejí či o samotné firmě navštivte jejich internetové stránky www.dzd.cz.