Vylaďte si vypínače do retro stylu

Pokud zrovna nestavíme nový dům, většinou nás tak samozřejmá věc jako je vypínač nechává chladné. Je to škoda, protože i takový detail dokáže v interiéru zázraky.

Když se rozhlédnete kolem sebe po místnosti, jak jsou na tom vaše vypínače? Možná už nastal čas popřemýšlet nad změnou. Retro vypínače jsou tou správnou volbou do starobylých, vintage a prvorepublikových interiérů, kde pozvednou celkový dojem, ale vyniknou i v moderních loftech. České firma OBZOR přichází s novou kolekcí RETRO vypínačů v nadčasovém designu inspirovaném prvky minimalismu a původního baťovského designu. Navíc s možností si vzhled vypínače seskládat podle svých představ a požadavků.

Na www.retrovypinac.cz jsou všechny možnosti vyobrazeny pro jednoduchý přehled i výběr. Vzhled kolekce vznikal ve spolupráci s designéry a skvěle propojuje moderní zpracování a retro vzhled. Otáčivé kličky, kterými zhasneme nebo rozsvítíme světlo, nás při každém dotyku pohladí a vyvolají vzpomínky.

Kombinovat můžete rámečky, krytky a kličky. Rámeček dodá reprezentativní vzhled a na výběr je keramický nebo dřevěný. U keramiky můžete zvolit mezi černou a bílou barvou, u dřevěného designu pak nabízí světlý nebo tmavý dub a buk. Krytka může bít bílá nebo černá a buď ladit s rámečkem, nebo naopak s ním být v kontrastu. Kličky jsou nejmenším prvkem retro vypínače, ale také tím nejozdobnějším. Vybrat si můžete ze třech různých tvarů a třech povrchových úprav (bílá, černá, patina). Pokud si nejste jistí, jak bude výsledná kombinace přesně na vaší zdi vypadat, pomůže vám online návrhář. Několik kliknutí na vybrané komponenty a uvidíte výsledek, který můžete opět jen výběrem jiné barvy změnit.

Všechny vypínače využívají ke spínání velmi kvalitní strojky vačkových spínačů, které si v Obzoru sami vyrábí. Dřevo i keramika jsou velmi dobře udržovatelné a budou tak ozdobou vašeho interiéru po dlouhá léta. Pro naprosté sladění interiéru nabízí společnost OB také retro zásuvky ve stejném barevném provedení jak u keramiky, tak u dřeva. Dokonalost spočívá v detailech.

Zde video: