Dřevostavby na klíč s individuálním přístupem

Dřevěné rodinné domy a víkendové chatky s přiznanými konstrukčními prvky a nízkoenergetickým standardem – to jsou ty nejlepší produkty, které na náš trh již desátým rokem dodává společnost Woodlife. Své kulaté jubileum oslavila již více než 70 zrealizovanými projekty a nespočtem menších konstrukcí od dřevěných pergol až po garáže. Ve Woodlife se totiž láskou ke dřevu rozhodně netají.

Zažijte přírodu – to je hlavním heslem těchto osobitých staveb budovaných z kvalitního sušeného dřeva smrku (masiv či lepený profil) s dvojitou perodrážkou, pečující o vysokou návaznost a těsnost spojů. Díky tomu splňují všechny rodinné domy i víkendové srubové chatky minimálně standardy nízkoenergetického bydlení. Obvodové stěny jsou zatepleny materiálem podle přání klienta a stejnou váhu má jeho slovo i při dokončování obvodových stěn (vnitřní obložení) a rozvržení příček uvnitř domu.

Náš tip: Prohlédnete si, jak vypadají hotové sruby pod taktovkou Woodlife, a načerpejte jejich prostřednictvím skvělou inspiraci.

Osobité stavby od Woodlife

Styl použití při navrhování staveb, ve kterých můžete „zažít přírodu“, bere v úvahu nejen vynikající funkční vlastnosti dřeva, ale také jeho přirozenou krásu. Právě proto jsou všechny konstrukční nosné prvky v interiéru i exteriéru pohledově přiznané – od střešních krokví až po vnitřní trámoví.  Srubové domy i víkendové sruby od Woodlife jsou díky tomu celoročně plně funkční a zároveň velmi příjemné a krásné na pohled.

Přesvědčte se o tom na vlastní oči a navštivte průběh výstavby srubového domu ve svém okolí nebo některou ze vzorových staveb ve Vrchlabí, Frýdku-Místku, Boskovicích nebo Praze.  Nejenom vzhled by vás měl ale přesvědčit. Jistě oceníte o dostupnost staveb tzv. na klíč, které můžete ihned obývat, i ověřenou garanci ceny, která se v průběhu stavby rozhodně nenavýší o žádné vícepráce. Všechny projekty lze zrealizovat na celém území ČR a SR a spolehnout se můžete i na kvalitní záruční a pozáruční servis (např. pravidelné nátěry exteriéry zvyšující odolnost dřeva vůči vlivům počasí). Splňte si i vy svůj sen o přirozeném a funkčním bydlení mezi dřevěnými stěnami díky Woodlife!