Kompletní sortiment a jednání nám vyhovovaly

 

Když jsme se rozhodli nastěhovat z bytu do baráčku, ještě jsme měli hodně práce před sebou. Rodinný dům, který jsme koupili, byl krásný, ale další úpravy byly nezbytné. Manžel má naštěstí spoustu známých, kteří zase znají spolehlivé firmy a vědí, kde co sehnat. V domě bylo nutné provést rekonstrukci elektroinstalace. Je to složitá práce, ale zvládli jsme to hlavně díky firmě, na kterou jsem se na základě dobrých referencí a doporučení obrátili.

 

Našli jsme spolehlivou firmu

I po zadání fráze „elektroinstalační materiál České Budějovice“ (bydlíme v tomto jihočeském městě) nám vyhledávač našel firmu Repam, která nám již byla doporučena. Jak jsem již psala, rekonstrukce elektroinstalace je náročná činnost a musí být provedena v souladu s normami. Ve firmě Repam elektro jsou ale opravdoví odborníci a se spoustou věcí nám velmi pomohli. Společně s několika přáteli to na základě rad všech manžel zvládl na jedničku.

 

Kompletní sortiment a jednání nám vyhovovaly

Repam je specializovaný prodejce a nalezli jsme v jeho nabídce kompletní sortiment, co se elektroinstalačního materiálu týká a rozhodně se nám tato firma bude ještě při dalších nutných úpravách domu hodit. Elektroinstalační materiál jsme pořídili za dobré ceny a jednání s firmou bylo velmi solidní. I díky tomu, že jsme objevili solidní firmu se vším příslušenstvím, které jsme potřebovali a mohli ho objednat na jednom místě, proběhla rekonstrukce elektroinstalace v pořádku a až na pár složitějších okamžiků bravurně.

 

Pro elektroinstalační materiál už nikam jinam…

Jak se vyjádřil manžel, až bude třeba sehnat něco, co se týká elektroinstalací, rozhodně se už nebudeme obracet jinam, než na námi teď již ověřenou firmu, která nám ochotně poskytla vše, co jsme potřebovali. V její nabídce jistě také využijeme možnosti objednání zásuvek a vypínačů, které mě překvapily hezkým tvary a ozdobnými rámečky. Není nic lepšího, než objednat si kvalitní materiál od spolehlivé firmy a případně i získat cenné rady. Firma nám poskytla individuální plán a poradila, co přesně bude pro naši rekonstrukci nejlepší a velmi si toho vážíme.

 

Zvládli jsme to dobře

Nejen díky ochotným kamarádům a odborníkům z firmy Repam jsme celý tento proces úspěšně absolvovali a čeká nás hezké bydlení ve zrenovovaném rodinném domě. Já jsem také o dost klidnější, když je tato důležitá rekonstrukce za námi a vím, že se můžu na elektriku v domě spolehnout. Nyní se budeme soustředit už jen na drobné doplňky a vybavení domu, protože když už je bezpečný a zrenovovaný, záleží už jen na tom ho zútulnit a udělat z něj pohodlný domov, kde se nám bude hezky bydlet.