Stylové zábradlí ozdobí každý schod

Zábradlí ke schodišti již dávno není pouze opatlanou kovovou opěrkou, která pouze nudně ční ze zdi nebo ze země. A ze schodiště se tak v průběhu let stále více a více stával moderní stylový doplněk, ze kterého již nikdy víc nebyl jen ohavný kus kovu. Realizovaly se stále nové nápady, přidávaly se nové materiály a pak přišel Equipe design, aby dal každému zábradlí tu nejmodernější možnou podobu.

 
Inovativní zábradlí s tradicí

Tam, kde je třeba nové zábradlí, tam, kde majitel nemá zálusk na pouhý kus nevzhledného, studeného kovu, tak přesně tam je zapotřebí umístit stylové zábradlí s pořádným nápadem. Je libo kombinaci moderních prvků s leštěným kovem? Není problém? Máte jinou konkrétní představu? Stačí nám ji sdělit a my Vám ji vytvoříme. Tradice Equipe design sahá až do roku 1998, tudíž dostatek zkušeností s rozmanitými realizacemi zábradlí je více než zřejmý. Můžete se sami přesvědčit ve fotogalerii zábradlí na našem webu.

www.equipe.cz

Zábradlí na všechny způsoby
Pokud jde o možnosti realizací, řadí se schodiště do tří kategorií – schodišťových zábradlí, podestových a balkónových zábradlí. Schodišťová a balkónová zábradlí jsou jasná. Podestová zábradlí jsou obdobou zábradlí schodišťových s tím rozdílem, že je možné je umístit prakticky kdekoli – například na ochozu v bytě nebo domě apod. Každé moderní zábradlí je však konstruováno s důrazem na jeho pevnou konstrukci a bezpečí.

www.equipe.cz