Kované krbové nářadí

Krby se dostávají do popředí zájmu jako originální a zároveň praktický stavební prvek. Zastávají pevně své místo v návrzích interiéru obytných prostor rodinných domků, reprezentativních interiérů, ale také rekreačních chalup. Zajímavě řešený krb může dokonale oživit interiér, navíc přidá komfortní teplo. V rámci jednoduché obsluhy můžete získat ideální zdroj tepla nejen pro občasné romantické sezení u krbu. Krb můžete využít zcela běžně k vytápění, navíc díky vysoké výhřevnosti a nízké ceně topiva příjemně ušetříte běžné výdaje. Moderní výrobci nabízí nespočetné varianty v možnosti usazení krbu do čela místnosti, do rohu i jako samostatně stojící vybavení. Pestrá škála obkladů i designového řešení vám dovolí vybrat si krb přesně na míru představám.

 

Na detailech záleží

Pohled do ohniště vyvolává příjemnou a útulnou atmosféru. Můžete nechat působit prvoplánově volné ohniště, využít však můžete i další prvky, které krb odliší. Obklady z přírodního kamene zastoupí funkci mimořádně efektního a stálého materiálu, originálně působí obklady keramické nebo dřevěné. Ale jsou to právě relativní maličkosti, které dodají interiéru dokonalou tečku. Kované krbové nářadí doladí styl krbu a sjednotí dominantu místnosti s praktickým příslušenstvím.

 

Mimořádně krásné a stálé krbové nářadí

Čištění krbu i obsluha během topení vyžaduje alespoň minimální nářadí. Speciálně tvarované konce vám dovolí dosáhnout až do vzdálených konců topeniště, odstranit odolné nečistoty nebo posunout vzpříčený hořící kus dřeva. Nářadí tak vyžaduje kvalitní a pevné materiály. Ideální nářadí je kované z odolného kovu, který snese nejen vysoké teploty rozpáleného ohniště, ale také mechanické namáhání.

Krbové nářadí přitom nemusí plnit výlučně funkci praktické pomůcky. Neschovávejte nářadí, klidně jej vystavte vedle krbu a využijte plně jeho uměleckou stylizaci. Kované prvky mohou dokonale navázat na řešení krbu i interiéru. Mohou ruku v ruce pokračovat ve stylizaci, využívat zdobné prvky, různé tvarování a originální detaily. Stejně tak mohou využít stylově čistý design, který upoutá právě svým minimalismem.

Kované krbové nářadí vám zpracuje řemeslná dílna a jeho návrh i výrobu přizpůsobí vašim konkrétním představám. Nemusíte hledat kompromisy ani listovat katalogy velkých obchodních řetězců. Vyberte si raději nářadí, které svou kvalitou mnohonásobně předčí běžné výrobky a bude krásnou tečkou okolí krbu. Kovářství Mittner vám dá plně k dispozici profesionální um, kvalitní materiály i zkušenost, se kterou přetváří kov v krásné a užitné předměty. Nechte si inspirovat a zadejte výrobu mistrům oboru.