Nechte si postavit krásnou roubenku od Roubala

Chcete si nechat postavit stylovou chalupu, která by byla okrasou širokého okolí? Máte rádi vzhled starých roubenek se stylovým dobovým nábytkem? Nyní si můžete nechat postavit svou vlastní roubenou chalupu. Společnost Stavby Roubal je v tomto oboru specialistou a se stavbou roubenky pomůže i vám.

 

O veškeré starosti se postará společnost Stavby Roubal
Jestli vás při pomyšlení na realizování stavby napadá velké množství starostí a zařizování, které jsou s realizací každé stavby spojeny, můžete zůstat úplně klidní. Veškeré starosti můžete nechat na firmě, pokud budete chtít. Společnost vám může pomoci vybrat a koupit pozemek, na kterém vyroste roubená chalupa. Když budete chtít, může zajistit i úvěr od bankovní společnosti, vyřídit stavební povolení a ostatní administrativní činnosti spojené se stavbou. Samozřejmostí je také nabídka kompletních stavebních prací od terénních prací na prázdném pozemku až po instalaci satelitu na střechu hotové roubenky. Firma vám také pomůže s vybavením interiéru dobovým nábytkem. Na veškeré práce je poskytována záruka 5 let.

 

roubenka

 

Můžete nechat svou chalupu vydělávat
Jen málokdo z nás má tolik volného času, aby mohl roubenou chalupu navštěvovat každý víkend. Ve chvílích, kdy je chalupa prázdná, vám nepřináší žádný užitek. Naopak vám může přinést nemalé finance. Společnost Stavby roubal totiž dokáže zajistit pronájem roubenek zahraničním klientům. Převážně se jedná o klienty z Holandska, Německa, Irska a VB. Stavby Roubal také nabízí kompletní správu objektu a pozemku, pokud si to budete přát. Tato služba v sobě zahrnuje drobné opravy, úklid sněhu, posekání trávníku až po kompletní úklid i s výměnou povlečení.

 

Kompletní nabídku společnosti najdete na www.stavbyroubal.cz