Roubenku? Jedině od firmyRoubenky Roubal!

Netradiční bydlení je stále trendy. Za netradiční se považuje i bydlení ve starých roubených domech našich prababiček. Staré ale nemusí znamenat nepraktické. Vaše roubenka může být zcela nová a moderní, přesto si udrží kouzlo prababiček. Pomůže Vám s tím– firma Roubenky Roubal.
 
 
  

Zkušenosti a styl
Firma Roubenky Roubal je přední dodavatel klasických dřevostaveb pro oblast Krkonoše a Podkrkonoší. Hlavní specializací firmy Roubenky Roubal je realizace staveb, jako jsou např. roubenky, poloroubenky, dřevostavby a hrázděné stavby v klasickém retro stylu. Tím nabídka firmy nekončí. Firma Roubenky Roubal nabízí v první řadě kompletní servis od A do Z.

 

Kompletní servis bez starostí
Firma Roubenky Roubal vychází svým zákazníkům maximálně vstříc. S Roubenky Roubal projde stavba vašeho vysněného domu čtyřmi etapami, při kterých si můžete užívat jen pohody. První je etapou je vyřízení stavebního povolení a projektu, následují terénní práce. Třetí etapa jsou dokončovací práce a můžete si objednat i čtvrtou etapu – terénní úpravy v okolí domu. Jednoduše s Roubenky Roubal dostanete plný servis a vaší jedinou prací bude těšit se na nový dům.

 

Stylové vybavení interiéru
Firma Roubenky Roubal má pro vás připravenu ještě jednu specialitu. Pokud budete chtít, můžete si objednat i kompletní interiérové vybavení podle vašich představ. Samozřejmostí jsou i imitace starého nábytku.

 

Pokud chcete bydlet kvalitně, vkusně a pohodlně, vyzkoušejte firmu Roubenky Roubal. Kompletní nabídku, ceník a samozřejmě i ukázky realizovaných staveb naleznete na

www.roubenkyroubal.cz