Kvalitní venkovní lavičky od tuzemského výrobce

Na českém trhu figuruje společnost, která nabízí k okamžitému odkupu mimořádně kvalitní venkovní lavičky. Jedná se o tuzemského výrobce Kovo-Art, čímž se jako klient dostáváte k výrobku z první ruky. Firma Kovo-Art poskytuje všem představitelům města i majitelům parků či prostranství u administračních budov skvělou šanci, jak si objednat venkovní lavičky za velice příjemné cenové ohodnocení. Na trhu se sice objevuje celá řada podnikatelských subjektů nabízející venkovní lavičky, odpadkové koše nebo stojany na kola, ovšem jedná se pouze o zprostředkovatele a podle toho následně vypadá i výsledná cena. V případě, že si u společnosti Kovo-Art zakoupíte lavičky za více jak 8 000 Kč, máte dopravné úplně zdarma.

 

Litinové lavičky

Lavičky Kovo-Art v litinovém provedení jsou vyrobené z kvalitní tuzemské šedé litiny a masivního dřeva. Jde o skvělý produkt vhodný pro venkovní použití. Navíc jsou zhotovené tak, aby odolaly případnému vandalismu. Umístit je můžete jak do klasických parků, tak i do ulic, zahrad, promenád, prostě kamkoliv, kam doopravdy potřebujete.

Díky svému modernímu designu skvěle zapadnou do jakéhokoliv prostranství. Své využití nachází i ve vnitřních prostorech. Výrobce Kovo-Art se při zhotovení těchto laviček drží nejaktuálnějších trendů a požadavků na výsledný design. V nabídce tak naleznete klasické modely, ale i moderní kousky.

Lavičky pro seniory

Společnost Kovo-Art přichází na trh se speciálně upravenou řadou laviček pro seniory, kteří při procházkách hledají místo k odpočinku častěji, než lidé v produktivním věku. Výroba laviček pro seniory podléhá zcela odlišným kritériím, především pak se odlišují ve výšce plochy pro usedání a vstávání.

Mladý tým zkušených návrhářů myslí do budoucna a váží si moudrosti stáří. Díky této speciální řadě venkovních laviček můžete skvěle dotvořit jakékoliv prostranství a nabídnout i starším lidem příjemnější posezení.