Levný plyn a elektřina jsou na dosah i vám

Jsou věci, na nichž se šetřit nevyplatí, plyn a elektřina mezi ně ovšem nepatří. Jejich kvalita je totiž vždycky stejná. Není žádná lepší a horší elektřina, plyn je také jenom jeden. Liší se pouze jejich cena. Někteří dodavatelé vám je nabídnou levněji než jiní. Je jen na vás, zda o to stojíte.

V dřívějších dobách jste si vybírat nemohli. Existoval jeden dodavatel energií a tomu jste platili. Nic jiného vám nezbylo, ať už byla částka jakákoliv. Dnes je situace na trhu jiná. Dodavatelů energií je více a vy si mezi nimi můžete směle vybrat – třeba podle ceny nebo dle přístupu k zákazníkům. Levná elektřina a plyn totiž nejsou jedinými lákadly.

 

Dodavatel energií, kterého budete skutečně zajímat

Dalším důvodem, proč lidé přecházejí k jinému dodavateli energií, bývá jednání. Velké firmy si svých zákazníků často vůbec neváží. Berou je jako pouhá čísla a nejsou moc ochotní řešit jakékoliv jejich problémy.

U menších dodavatelů se setkáte s jiným přístupem. Skutečně se o vás starají, zajímají je vaše názory a snaží se vám všechno co nejvíce přizpůsobit. Dobrým příkladem jsou faktury za plyn a elektřinu. Nevyznáte se ve svém vyúčtování a prostě jen slepě zaplatíte uvedenou částku? Změňte dodavatele, odebírejte levný plyn a elektřinu a vyznejte se konečně ve svých fakturách!

 

Přejít jinam je snadné

Mnozí lidé by dodavatele možná i změnili, ovšem bojí se celého procesu. Co všechno budou muset vyřídit, kam všude napsat a zavolat. Přitom tohle je dnes ten nejmenší problém. Obvykle stačí jen podepsat novou smlouvu a plnou moc, nový dodavatel vše vyřídí s vámi. Postará se i o nepříjemnou komunikaci se stávajícím dodavatelem, takže mu nebudete muset nic vysvětlovat. Pro vás se změní prakticky jediné. Peníze budete posílat na nový účet.

Jestli přemýšlíte o změně dodavatele nebo se chcete dozvědět více informací, jak tento proces probíhá, určitě si prostudujte web dodavatele Epet – https://www.epet.cz/.