Pravé elegantní dveře do reprezentativních interiérů se vyrábí ručně!

 

Hledáte dveře, které by sloužily nejen jako vstup do místnosti, ale dokázaly také ohromit svým designem? Potřebujete dveře do reprezentativních prostor, ale výrobci dveří vám jsou schopni nabídnout jen klasické modely a vzory dveří? Opravdu luxusní dveře se nevyrábí v obrovských automatizovaných halách, ale v menších tradičních dílnách pomocí tradičních postupů a hlavně ručně. Přesně takové výrobce hledá i Salon Cardinal a díky tomu vám je schopen nabídnout sortiment těch nejprestižnějších evropských dveří.

 

Specialitou Salonu Cardinal je výroba dveří na zakázku

Luxusní a reprezentativní prostory vyžadují také v oblasti dveří maximální důraz na design. Každá místnost a každý prostor má ovšem nároky na design odlišné. Některé nabízené modely by ani nemusely vyhovovat potřebám interiéru a zákazníka. Proto jsou specialitou Salonu Cardinal italské dveře, vyráběné na zakázku, přímo podle individuálních požadavků každého klienta. Jedná se tedy o luxusní dveře, které jsou nabízeny v nepřeberné škále variant a možností provedení. Protože Salon Cardinal spolupracuje hned s několika předními výrobci luxusních a reprezentativních dveří.

 

Žádná varianta není překážkou

Pro interiérové dveře Salon Cardinal spolupracuje s výrobci, jako jsou například Legnoform, Sige Gold, Romagnoli, Flex, Bosca, Agoprofil, Foa, Oikos nebo Laura Neroní. Každý z těchto výrobců je pro výrobu dveří typický využíváním výhradně materiálů té nejvyšší kvality a tradičním zpracováním. Každý výrobce také nabízí odlišné druhy dveří, které jsou vhodné k využití do odlišných interiérů. Pokud hledáte opravdu honosné druhy dveří, můžete využít dveře zdobené ručním malováním, intarzií nebo precizním vykládáním 24karátovým zlatem či stříbrem.

 

Kompletní sortiment najdete na www.saloncardinal.com.