Mytí oken a výloh v zastavárně Praha

 

Mám zastavárnu a asi většina lidí ví, co to je. Pro ty, kdo neví, je to místo, kam může každý zanést nějakou věc ať už hodnotnou nebo ne a chtít za ni ode mě peníze. I na takovém místě musím mít nějaké výlohy a okna, jinak bych tam musela pořád svítit a navíc se právě výlohy hodí k tomu, že do nich můžu dát zboží a lidé si mohou přijít pro své věci zpět nebo je koupí někdo jiný.

 

Musí se také udržovat v čistotě, aby přes ně bylo vidět. Potřebovala jsem je opět umýt, tak jsem se porozhlídla na internetu po nějaké úklidové firmě na mytí oken a výloh. Nabídlo mi to několik firem, kterými jsem se musela probírat a porovnávat služby a ceny.

 

Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, oken Praha,  jenž nabízí mytí oken a výloh s leštěním na sucho bez leštících přípravků. Byla jsem zvědavá, jak takové suché leštění funguje a navíc mají spoustu spokojených zákazníků a kladných ohodnocení.

 

Na centrále jsem si domluvila termín mytí výloh a oken na neděli, protože vím, že v tu dobu mi moc lidí nechodí, anebo vůbec. Neměli s termínem žádný problém a pracovníci firmy se dostavili v domluvený čas. Prohlédli si zastavárnu, aby věděli, kolik výloh a oken je čeká a dali se do práce.

 

Omyli parapety, kličky a rámy jako první, poté se pustili do skel jako takových. Umyli je kvalitními přípravky a setřeli stěrkou s gumou. Po důkladném oschnutí je začali leštit na sucho čistou 100% bavlněnou plenou.

 

Zeptala jsem se, proč leští na sucho a bylo mi řečeno, že právě leštící prostředky způsobují šmouhy a viditelné tahy po leštění na sklech, protože na nich později ulpívá nečistota a pyl. Netušila jsem, že právě leštící prostředky ještě víc škodí, než když se nepoužívají vůbec. Každopádně, byla jsem moc spokojená s výsledkem mytí a leštění výloh a oken. Určitě, když budu potřebovat do budoucna opět umýt výlohy s okny, vím, na koho se obrátit.

 

Chtěla bych tímto firmě A SERVIS moc a moc poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby ráda doporučím dál.

 

 

Nevíte si rady se zašlými koberci? Volejte „Čištění koberců Praha“

 

Vlastním indickou restauraci v centru města. V rámci toho, aby se u nás návštěvníci cítili co nejvíce jako na dálném východě, máme všude koberce. Prostory jsou velmi útulné a prostředí působí autenticky.

 

 

Vzhledem k zátěži, kterou musí koberce každý den „snášet“ už dávno nevypadají tak, jako na začátku. Jas a barvy se postupně vytrácejí. Přijde mi, že to restauraci značně ubírá na kráse. Konkurence je veliká, proto se snažíme neustále zlepšovat.

 

K čištění koberců jsme dosud používali extraktor, který jsme si vždy vypůjčili a koberce sami vyčistili. Bohužel ani po vyčištění nevypadají koberce lépe, jsou stále zašedlé a navíc zůstávají dlouho mokré, což je při naší otevírací době dost problematické.

 

Nedávno jsem se dozvěděl o metodě strojového čištění koberců, která slibuje perfektní výsledky. Na internetu jsem narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Praha,  která toto strojové čištění provádí.

 

Pár dní na to už byli pracovníci u nás a dali se do práce. Byli velice ochotní, vysvětlili mi průběh čištění a odpověděli na moje zvídavé dotazy. Také mi potvrdili, že extrakční metoda nevyčistí koberec do hloubky a celkově je velmi neefektivní.

 

Pracovníci nanesli na koberce kvalitní chemii, která vytáhla všechnu špínu z koberce pryč, nakonec ji vysáli výkonným vysavačem.

 

Všude kolem se rozvinula nádherná vůně, koberce úplně prokoukly a byly téměř suché. Prostě neuvěřitelné. Konečně to u nás zase vypadá k světu. Tímto chci poděkovat pracovníkům firmy A SERVIS za perfektně provedenou práci.