Moderní zábradlí od společnosti EQUIPE DESIGN

Každé zábradlí má své výhody a nevýhody a tak je dobré si vše promyslet, nebo se popřípadě poradit se specialistou. V tomto oboru Vám pomohou odborníci z EQUIPE DESIGN. Spolu s dobrou radou nabízí o kompletní návrh a realizaci.
Proč zábradlí od EQUIPE DESIGN?
Společnost EQUIPE DESIGN spol. s r.o. vznikla již v roce 1998 a zabývá se návrhem, výrobou, montáží a servisem schodišť, ale i výrobou a montáží zábradlí. Při výrobě schodišť a zábradlí je využívána kombinace dřeva, oceli, nerezu, mosazi, kamene nebo skla.

www.equipe.cz

Ochrana před pádem či úrazem
Zábradlí je určené k vymezení prostoru a ochrany člověka před pádem, a proto by nemělo chybět. Tento prvek bývá nejčastěji používán v interiérech a exteriérech budov, a k zabezpečení vyhlídkových míst. Velmi se zábradlí hodí i do rodinného domu, kde zabraňuje dětem v pádu ze schodů a následným zraněním.

Mnoho variant
K dispozici Vám je zábradlí schodišťové, podestové a balkónové, a to z několika materiálů. Nejčastěji se jedná o kámen, beton, hliník, železo, ocel, litinu, dřevo a tvrzené sklo. Nemusíte se ani bránit různých kombinací.

Rozhodně se nebojte zeptat odborníků. Pro více informací a případné dotazy navštivte oficiální stránku www.equipe.cz, kde najdete doplňující informace a případné kontakty na zástupce firmy.