Akumulační nádrže – neplýtvejte teplem!

Chcete mít doma hezky teploučko a zároveň efektivně využít všechnu energii? Není lepší řešení, než si pořídit akumulační nádrž. K čemu je a jaké možnosti jsou dostupné?

 

  

 

 

 

  
Chytré a šetrné řešení
Akumulační nádrže slouží k akumulaci přebytečného tepla od jeho zdroje, kterým může být kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární kolektor, krbová vložka a další. Některé typy nádrží dokonce dovolují kombinovat i zapojení více zdrojů! Jsou tak efektivním způsobem, jak využít vaše vyprodukované teplo, které by jinak nepozorovaně uniklo z vaší domácnosti. Díky akumulačním nádržím tak můžete významně ušetřit a dopřát si teplenou pohodu!

nado500-300v1nado300-60v2-rez

Udrží i využijí
Akumulační nádrže nabízí na českém trhu společnost DZ Dražice. Jejich sortiment je skutečně široký a uspokojí každého, kdo chce efektivně bydlet. Akumulační nádrže nabízí v typech NAD a NADO. Nádrže typu NAD slouží pouze k ukládání tepla v topném systému. Typ akumulačních nádrží NADO dovoluje i přímý ohřev užitkové vody ve vnitřní smaltované nádobě nebo její předehřev pro další ohřívač vody! Takže nejen šetříte, ale teplo i efektivně využíváte!

Revoluční novinka
Novinkou ve světě akumulačních nádrží je akumulační nádrž NAD 500 v8, která je vybavena mimořádně kvalitní a zesílenou izolací. Ta jí umožňuje celoroční venkovní provoz s minimálními tepelnými ztrátami. Venkovní nádrž NAD 500 v8 šetří místo ve vašem domě a vnější povrch její izolace umožňuje nátěr fasádní barvou. Takže ji můžete krásně spojit s vaším domem!

Vyberte si správný typ
DZ Dražice nabízí akumulační nádrže hned v několika velikostních provedeních. S jejich výběrem si ale rozhodně nechte poradit, vyplatí se to!

Více informací najdete na www.dzd.cz.