Moderní kancelář v centru města v ladném designérském stylu

Pro naši firmu v centru Brna jsme potřebovali zařídit kanceláře. Nechtěli jsme, aby vypadaly jako ostatní kanceláře všude okolo, tak jsme si najali profesionální designérku paní Pavlínu Lipkovou z firmy ORIGINE INTERIER DESIGN.

Dostavila se k nám do firmy a prohlídla si prostory, které jsme chtěli zařídit. Pro designéra je důležité znát rozměry daného prostoru, místností před každým projektem. Dali jsme jí i půdorys firemního prostoru, aby si v něm mohla zaznamenávat své poznámky. Přednesli jsme jí naši vizualizaci a domluvili si cenový rozpočet. Vše si zaznamenala a pustila se do díla.

Chtěli jsme, aby nábytek a podlaha byla tmavšího odstínu a zdi a křesla světlá, smetanová či bílá v jednotlivých kancelářích. Pro konferenční místnost, jsme se domluvili na světlé podlaze a zdi oproti tomu tmavé. Prostě aby v kancelářích byl krásný kontrast.

 

 

Jelikož je paní Lipková profesionál, nemuseli jsme jí nic připomínat a přesně věděla, co dělat. Takže výsledek byl takový, že zdi, které byly původně z klasických cihel se natřely na bílo, plovoucí podlaha se položila v odstínu ořechu jakožto stoly, skříně a konferenční stolky. Křesla jsou kožená ve smetanové barvě a konstrukce je chromovaná.

Samozřejmě do kanceláře jsou potřeba židle na kolečkách, takže i naše mají kolečka a jsou polohovatelná. Křesla jsou vyvýšená, aby si člověk za celodenní práci mohl trošku odpočinout a opřít hlavu. Pracovní stůl je protažený v kulatý výběžek, určená část pro klienty. Záclony jsme zvolili jednoduché bez vzorku v bílé barvě. Skříně mají skleněné dveře.

 

 

Pro majitele firmy, jsme vybrali jednoduchý pracovní stůl z masivu, v odstínu ořech, který má kovové obložení po celé délce rohového spojení na výšce stolu a také jednoduché kovové pásky přes přední stranu stolu. Opět má vyvýšené křeslo na kolečkách, pro celodenní pohodlí a klasickou houpací židli pro klienty nebo zaměstnance na pohovor. Stěny jsou vymalovány na bílo a záclony jednoduché bez vzorku, aby nerušili dojem kanceláře.

Nejpyšnější jsme na naši konferenční místnost. Tam máme vyměněné odstíny na podlaze a na zdi. Podlaha je světlá a zdi jsme ztmavili na hnědší odstín, aby ladil ke stolu se skříněmi. Pořídili jsme do ní konferenční stůl s průřezem uprostřed, aby se do něj daly schovat kabely od počítačů a mikrofonu pro videokonferenční hovory.

 

 

Pro skříně jsme se rozhodli raději zvolit posunovací dveře než otevírací, aby nezavazely v prostoru. Židle jsou kratší, jelikož v konferenční místnosti se nikdy nezdržujeme příliš dlouho, tak nebylo potřeba mít všechny židle vyvýšené. Záclony jsou bez vzorku v bílé barvě.

Tímto chceme moc a moc poděkovat paní Lipkové z designérské firmy Origine za naši originální a jedinečně vybavenou kancelář. Její služby rádi doporučíme dál.