Projasněte své bydlení luxfery od společnosti Keraservis

Současným trendem v zařizování domácnosti se opět staly skleněné tvárnice zvané také luxfery. Díky tomuto stavebnímu prvku lze výrazně prosvětlit místnost, vytvořit příjemný estetický dojem a experimentovat při vytváření kuchyně, koupelny, ale klidně i jiných pokojů. Společnost Keraservis se specializuje na prodej těchto prvků společně s koupelnovými obklady a dlažbou již několik let. Kromě interiérového využití se dají luxfery zasadit i do exteriéru, kde jsou zakomponovány do stavby.

 

Vybírejte z mnoha variant

Výběr skleněných tvárnic je pro zákazníky rozdělen do přehledných kategorií. Řada  Basic obsahuje čiré luxfery od českého výrobce, které jsou zdobeny rozličným dekorem.  Výběr z široké škály barev zajistí, že zvolíte ty správné, přesně pro váš odstín koupelny nebo kuchyně a doladíte celkový dojem. Další řadou je tzv. luxfer Design, které působí spíše nenápadně až elegantně. Nakonec také řada Technology, která se chlubí termoizolačními vlastnostmi. Je možné ji zasadit na místo, kde je potřeba protipožární příčka, jelikož mají vysokou odolnost vůči žáru.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv  typ tohoto stavebního a estetického prvku, budete překvapeni izolačními vlastnostmi, které nabízí. Zároveň do místnosti přivedete světlo, což prostor opticky zvětší a stane mnohem útulnější.

 

Návrhy, rozložení a zakomponování do prostoru

Fantazii se při návrhu meze nekladou. Luxfery skrývají díky svému základnímu tvaru mnohé možnosti a můžete díky nim vytvořit originální bydlení. Pokud si přejete, aby bylo možné do místnosti nahlédnout z druhé strany, ale zároveň chcete prostor elegantně oddělit, jsou čiré luxfery trefou do černého. Naopak barevné skleněné tvárnice mohou vytvořit výraznou přepážku, která však stále dovnitř propustí světlo.

Pokud přemýšlíte o elegantní a stylové koupelně s využitím luxfer, prohlédněte si naše realizace koupelen a inspirujte se již navrženými řešeními.

Vždy je ale nejlepší vidět veškeré koupelnové vybavení na  vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně  a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové koupelny odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.keraservis.cz/