Konfigurátor dveří

 

Interiérové dveře nejsou pouze funkčním prvkem v našich domácnostech, ale také důležitým estetickým prvkem. Spojením obou prvků tedy funkčního a estetického teprve získáváme kvalitní dveře, které budou těmi pravými.

 

A zde můžeme narazit na první problém. Samotný výběr může být pro nás, v podstatě laiky, velmi obtížný. Například výběr modelu dveří, pokud je nabídka široká, je náročná. A co pak, když se rozhodujeme o variantě dveří, typu prosklení a materiálu, ze kterého jsou dveře vyrobeny.

 

Řešením je konfigurátor dveří jako například ten, který najdete na www.dvere-davinci.cz.

 

Postupně si právě navolíte výše zmiňované parametry dveří, a to můžete zvládnout již od jedné minuty. Ale nemusíte chvátat, prostě si postupně volíte dveře pro své potřeby a pokud zjistíte, že chcete udělat změnu, prostě se vrátíte o krok či dva zpět a znovu si nakonfigurujete ty, co vám vyhovují nejlépe.

 

Velmi pěkná funkce nápovědy nám ukazuje, co ve stávajícím kroku budeme vybírat a zároveň uvádí krok následující. Tím můžeme urychlit výběr dveří, aniž bychom se příliš často museli vracet.

 

 

Navíc, pokud si dobře prohlédnete parametry samotných dveří, zjistíte, že dveře typu CPL (kontinuálně lisovaného laminátu ) přispívají k tomu, že jsou vysoce odolné proti poškrábání, a to natolik, že je možné dát desetiletou záruku. Dalším unikátem jsou zaoblené hrany, tedy hrany, které nejsou ostré, což přispívá k větší bezpečnosti, obzvláště pro děti a také větší odolnosti proti znečištění.

 

A bonus na závěr. Pokud již vyměňujete interiérové dveře v bytě, proč neobměnit i zárubně, tedy futra těchto dveří. Velmi rychlá a snadná montáž, jejichž výsledkem je dokonalé sladění dveří a zárubní s celkovým vzhledem interiéru.