Nechte si postavit dřevostavbu ve stylu bungalov

Máte rádi stavby ze dřeva? Chcete mít svůj nový dům postavený ve stylu bungalov? Společnost Rykos s.r.o. má pro vás připravený krásný model. Jedná se o stavbu, nazvanou Tomík VI.

Proč zrovna Tomík VI?
Tomík VI je stavba, určená pro milovníky dřevostaveb a bungalovů. Jedná se o typické propojení těchto dvou stylů, které jsou v dnešní době tolik oblíbené. Se stavbou Tomík VI získáte krásný, nový jednopodlažní dům s obytnou plochou 73,88m2 a terasou o rozloze 15,6m2. Obvodové stěny tvoří rámová konstrukce se silou materiálu 50x170mm. Z vnější strany je tato konstrukce opatřena polystyrenem s tloušťkou 50mm a štukovou omítkou. Krása této stavby spočívá v krovech a stropech. Stropy jsou připevněny na dřevěných trámech. Trámy mohou být přiznány a tvořit tak krásný a zajímavý pohled nebo mohou být překryty sádrokartonovými stropy.

dřevostavby

Stačí si pouze zařídit základovou desku a objednat si stavbu
Pokud si svůj dům objednáte od společnost Rykos s.r.o. získáte v ceně zdarma kompletní práce a materiál. V ceně domu jsou již kompletní podlahy i s finálním povrchem z palubek nebo plovoucí podlaha. firma vám také zdarma zhotoví veškeré elektrorozvody ve stěnách, topení a vodoinstalaci. V ceně je také komínové těleso, které je závislé na druhu vytápění. Cena celého domu Tomík VI je pouze 1 600 000Kč. Tento dům obsahuje předsíň, halu, obývací pokoj, 2 ložnice, pokoj pro hosty, koupelnu a WC.

dřevostavba

Fotografie a kompletní popis stavby Tomík VI naleznete na www.rykos.cz.