Dlažba METALLI – „ wow“ efekt na vaší podlaze

Nejnovější trendy v designu dlažeb pocházejí z dílen opravdových mistrů kreativity a předčí i ta největší očekávání. Stylové lahůdky, které jste ještě nikde nespatřili, vám otevřou ty pravé dveře do říše fantazie a vy zatoužíte mít je doma na své podlaze. Navíc jsou všechny vhodné i pro podlahové vytápění.

 

metalli

Z nové kolekce vám napřed padne do oka METALLI 1. Představte si dlažbu, která vytváří dojem tupou pilou přeříznutého dřeva s metalickým leskem. Temperamentní podlaha z ní vás bude inspirovat hrou světel s diamantovým odleskem v Glamour stylu.  Kubismus, motivy květin, klasické tapetové vzory, vše v magických tónech s kovovým reflexem, který bere dech, je určený pro náročné klienty (v cenách od 2190 do 2628 Kč za m2)
METALLI 5 – unikátní dlažba navozuje efekt ledové plochy, zintenzivněné rafinovaným vzorem ze skleněné vrstvy, složené z květin, kubistických kostek či motivy nahrubo řezaného vyleštěného dřeva. V barvách antracitu, bílé nebo měděné dostane každý interiér nádech luxusu (ceny od 2631 do 3158 Kč za m2)

METALLI 7 – kamenná dlažba v klasické bílé, hnědé a šedé přichází s jemným odstínem bronzu v květinovém tapetovém vzoru. Největším hitem na letošním trhu je modrý kámen. Dlažba evokující akvamarín s jemnými blyštivě stříbřitými krystalky vytváří výjimečnou podlahu pro netradiční pojetí interiéru (v cenách od 1890 do 2268 Kč za m2)
 
Další „ wow“ uděláte při pohledu na podlahu, položenou ze série METALLI 10 – to je dlažba s kovově lávovým metalickým efektem, která je inspirována vznikem země.  K tomu jsou stejně vyvzorovány obklady, takže vše harmonicky navodí pocit vstupu do volného vesmíru  motivem mlhoviny a volně rozmístěných planet. Dekory souhvězdí a zodiaku jsou vyměnitelné, proto je můžete v interiéru střídat podle ročních období i znamení zvěrokruhu – vždy v setu 3 disků. Další variantou jsou květinové dekory, které decentně zjemňují hrubost kamene (ceny od 2457 do 2949 Kč za m2)

Co je důležité při výběru takovýchto až expresivních dlažeb a obkladů?  Uvědomit si, jaký má mít interiér styl, protože vše musí spolu korespondovat.  Obzvlášť při výběru extravagantnějších podlah musíme být velmi opatrní, protože najít k nim ten správný nábytek a doplňky bude obtížnější. Rozhodně se vyplatí investovat do bytového architekta.

Hodiny se můžete probírat novinkami, které pro vás připravili mistři designéři. Nejlepší výběr je ale v opravdovém showroomu, kde si vše můžete nejen prohlédnout, ale i zkonzultovat s odborníky, kteří vám rádi poradí.

Náš tip je společnost ASSO, která má ve své nabídce všechny jmenované novinky a mnoho dalších. Showroom najdete v centru Prahy 1, v Biskupské ulici č. 8

www.asso.cz