Delta Svratka, s. r. o. nabízí prvotřídní dřevostavby v rozličných provedeních

Dřevostavba nemusí znamenat pouze rodinný dům. Pod tímto pojmem se skrývají i zahradní domky, altány, prodejní stánky, garážové stání a řada dalších. Širokou nabídku dřevostaveb přináší na český trh společnost Delta Svratka, s. r. o. Dřevostavby od nich potěší především precizním provedením a příjemnou cenou…

 
 
  

Prvotřídní dřevo jako základ
Společnost Delta Svratka, s. r. o. působí na českém trhu již řadu let a v současné době patří jejich nabídka k těm největším a zároveň nejkvalitnějším. Pro stavbu všech druhů dřevostaveb používají výhradně prvotřídní smrkové dřevo, které se vyznačuje vysokou životností ale také atraktivním designem.

zahradní domek

Zahradní domky, garážová stání, autobusové čekárny a mnohem více
Nabídka společnosti Delta Svratka, s. r. o. je skutečně široká. Nejširší je jejich nabídka se zahradními domky, které nabízí hned v několika variantách. Objednat si u nich můžete zahradní domek v klasickém provedení, do kterého můžete uklidit všechno své nářadí ale například i zahradní domek s terasou, na které můžete pohodlně relaxovat. Delta Svratka, s. r. o. umí postavit také autobusové zastávky a čekárny nebo dokonce praktické prodejní stánky. Ty jsou k dostání v provedení srubové, panelové nebo plátěné. Delta Svratka, s. r. o. vám postaví také garážové stání, pergolu nebo altán – to vše zcela podle vašeho přání. Garážové stání je možné mít se sedlovou nebo pultovou střechou a v nabídce je také garážové stání s praktickým skladem. Záleží pouze na vás a vašich požadavcích.

Kompletní nabídku společnosti najdete www.deltasvratka.cz