Nabízí vám výrobci oken kompletní servis?

Výrobci plastových oken v dnešní době rostou téměř jako houby po dešti. Bohužel pouze velmi malé procento z nich nabízí svým zákazníkům kvalitní výrobky spojené s kvalitními službami. Kvalitní výrobci a montážní firmy by se měli postarat o vaši stavbu od začátku až do konce a naplánovat ji tak, abyste vy měli co nejméně starostí.
 
 
  

Spolupráce od konzultace až po konečný úklid stavby
Začátkem dobré spolupráce mezi výrobcem oken a vámi by měla jistě být vstřícná komunikace ze strany výrobce. Výrobce by měl za vámi přijet a bezplatně otvory zaměřit a zpracovat cenovou nabídku. Také by měl nabídnout technické poradenství a vždy vám poradit nejlepší řešení. V případě výměny za stará okna zajistit demontáž a ekologickou likvidaci. Dovézt nová okna na stavbu a zajistit kompletní montáž včetně parapetů a doplňků. Zajistit začištění a úklid stavby. Přesně tyto služby vám nabízí společnost Nedroplast s.r.o.

okna

Kvalitní výrobky a kvalitní služby. To je Nedroplast!
Společnost Nedroplast s.r.o. je výrobcem vysoce kvalitních plastových oken a dveří již od roku 1993. Svým zákazníkům nabízí kompletní služby spojené s realizací výměny oken. Protože se jedná o výrobky vysoké kvality, poskytuje na ně Nedroplast záruku 5 let a záruční i pozáruční servis.

Kompletní informace získáte na stránkách www.nedroplast.cz.