Objevte kvalitu a možnosti cementotřískových desek…

Cementotřískové desky patří mezi špičkové stavební materiály, které přináší řadu výhod a jedinečných vlastností. Hodí se například na fasádní, podlahové, požární nebo střešní systémy a mnoho dalšího. Nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet si je na vlastní kůži.

 

Odpověď na vše
Blíží se totiž 17. mezinárodní stavební veletrh IBF, který se bude konat ve dnech 24. – 28. 4. 2012 v Brně. Mezi řadou vystavovatelů bude i společnost CETRIS, která zde představí právě speciální cementotřískové desky. Budete si moct zde prohlédnout například nový druh fasádní desky CETRIS® LASUR, která je dodávána v několika odstínech. K vidění bude také novinka v sortimentu plovoucích podlah a sice CETRIS® PDI a k dispozici bude i kompletní přehled všech protipožárních zkoušek. Lákadlem letošního ročníku bude i expozice moderního designu určena nejen pro architekty a sice netradiční CETRIS® WAVE.

www.cetris.c

Proč a kam cementotřískové desky?
Cementotřískové desky jsou spojením výhodných vlastností – cementu a dřeva, což je základem jejich unikátních vlastností, mezi které patří vysoká odolnost. Desky jsou odolné proti ohni i nepříznivým povětrnostním podmínkám jako je například mráz. Odolávají také plísním, hnilobám a hmyzu. Mezi jejich velké přednosti patří i nízká hmotnost a absolutní ekologická nezávadnost. Cementotřískové desky se dají využít pro fasádní, podlahové, požární nebo střešní systémy, jako ztracené bednění, pro dopravní stavby nebo pro realizaci podhledů a soklů.

Společnost CETRIS a její produkty najdete v pavilonu V, stánek č. 061.

Více informací najdete na www.cetris.cz.