Vpusťte si barvy do života se společností BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. totiž v současné době nabízí pestrou paletu barevných fólií, dekorů, tvarů oken i systémů a příček. Které jsou atraktivním řešením pro každého, protože každý si může vybrat jedinečný styl a vzhled.

 

 

 

 

Spojení kvality a moderních prvků
Kvalitní profily třídy RAL A totiž BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. dokonale spojuje s širokou nabídkou moderních tvarů a barevných variací. I takový při první myšlence mnohými zanedbatelný a do pozadí odsunovaný detail, jako je pouhá barva oken a dveří, je velmi důležitým prvkem pro finální vzhled stavby…

Uspokojí i nejnáročnější
Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. má pro vás k dispozici rozsáhlou nabídku univerzálních barev a dřevěných dekorů, ze které si zaručeně vyberou i ti nejnáročnější. Od konzervativní klasiky jako jsou odstíny hnědé s texturou dřeva, mimo jiné dubu nebo borovice, přes minimalistickou bílou, šedou a béžovou, se dostáváme až k takovým skvostům, jako je kobaltově, ocelově nebo signálně modrá, modrozelená, vínově červená, purpurová, rudá nebo zinkově žlutá. Zmíněnou barevnou úpravu lze harmonicky sladit s každým typem domu, potažmo úpravou jeho fasády.

Kombinace vás dostane
Barevné fólie lze dokonce libovolně kombinovat. Takže může být odlišná barva oken z vnitřní a vnější strany. Na povrch těchto fólií jsou kladeny stejně vysoké nároky jako na kvalitu ostatních profilů v nabídce společnosti VEKA – německého dodavatele plastových profilů, se kterým BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. polupracuje.Výrobní postup společnosti VEKA zaručuje perfektní rovnoměrnost struktury a barvy, vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a zároveň barevnou stálost, tolik podkopávanou například silným slunečním zářením nebo agresivním klimatem, jaké bývá například u moře. Výsledkem je tak výtečná kombinace osvědčené kvality, praktičnosti a vizuální stránky v jednom jediném produktu.


Braun

Weiss RAL 9010

Feuerrot RAL 3002

Mahagoni

Cremeweiss RAL 9001

Rubinrot RAL 3003

Eiche rustikal

Zinkgelb RAL 1018

Purpurrot RAL 3011

Mooreiche

Golden Oak

Weinrot RAL 3005

Brillantblau RAL 5007

Nussbaum

Stahlblau RAL 5011

Lichtgrau RAL 7035

Douglasie

Kobaltblau RAL 5013

Oregon III

Smaragdgrün RAL 6001

Achatgrau RAL 7038

Eiche hell

Moosgrün RAL 6005

Papyrusweis RAL 9018

Bergkeifer

Streifendouglasie

Blaugrün RAL 6004

Schwarzbraun

Trendy tvary i proporce
Při volbě vašich vysněných oken vás společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. nenechá jen u barev. V současné době se totiž v oblasti trendů nesoustředí jen na široký výběr zmíněných barevných fólií. Klíčový je pro ně a tak i pro vás tvar a proporce samotného okna. Úpravě plastových oken se v dnešní době nekladou prakticky žádné hranice. Kromě klasických pravoúhlých oken a oken se zaoblením najdete v nabídce i takové asymetrické klenoty moderní architektury jako jsou trojúhelníkové, štítové nebo vikýřové konstrukce. V nabídce nechybí ani vícekřídlá okna, jenž mají jak známo na práci rozdělovat velkou okenní plochu na jednotlivá pole, za pomoci různých typů kování realizována jako otevírací, sklápěcí nebo pevná zasklení. Záleží pouze na vás, která si vyberte.

Nebojte se experimentovat a vymyslete takový design, který vám pomůže dosáhnout vašeho architektonického snu nebo si alespoň propustit trochu barev do života.

Více informací najdete na www.bohemiaplast.cz.