Odstranění barvy, polepů po stavbě. Mytí, čištění oken a fasád. Práce ve výškách Praha 9

Konečně se nám podařilo našetřit dostatek peněz na plánovanou rekonstrukci kuchyně a koupelny. Obojí bylo totiž už v dost katastrofálním stavu. Protože máme docela malý byt, pomáhala nám s rekonstrukcí i bytová designérka, aby byl kvalitně využit všechen prostor. Výsledek dopadl výborně. Už zbývalo jediné – uklidit. Protože jsme i bourali, tak nepořádek byl opravdu velký. S podlahou i prachem jsem si nějak poradila, problém byl však s okny, kde byly nánosy malty a bílé barvy. Když jsem to viděla, chtěla jsem utéct a nic neumývat.

 

Protože mám ale hodného a vnímavého přítele, zavolal mi na pomoc úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken, fasád Praha 9. Byla jsem tak ráda, že to nebudu muset dělat sama. Raději jsem si něco o firmě přečetla na internetu, ale musím říct, že přítel vybral dobře. Na úklid po stavebních prací a rekonstrukcích se přímo specializují. Paráda.

 

Když u nás zaměstnanci firmy umývali, nebyla jsem doma. O to víc jsem byla potom nadšená z konečného výsledku. Okna byla dokonale umytá, vůbec nechápu jak se jim podařilo je tak dobře vyčistit, špína tam držela jako přibitá. Manžel, který byl u toho, mi řekl, že jim to šlo jako po másle a hlavně byli opravdu milí a ochotní. Ptal se mě, jestli okna taky leštím na sucho jako oni. O této metodě jsem ještě neslyšela, vždy používám leštící prostředek. Příště se však budu asi inspirovat. Takhle vyleštěná okna jsem snad nikdy neměla.

 

Už to nebudu moc natahovat. A SERVIS to prostě umí, má tým šikovných a spolehlivých zaměstnanců. Pokud se stresujete velkým úklidem, zavolejte raději A SERVIS a běžte třeba na procházku. Vyplatí se vám to.

Šlehaná smetana na čištění koberců v Praze 9

Doma jsem měla už velmi zašlý koberec, bylo potřeba jej vyčistit. Na internetu jsem hledala různá řešení, ale nakonec jsem se rozhodla jít pro radu ke zkušenější, k babičce. Poradila mi jednu starou metodu čištění koberců.

 

Koberec se měl potřít šlehanou smetanou, nechat uschnout a poté vysát nebo tak nějak. Moc jsem tomu nevěřila, ale babička říkala, že jí to doporučovala jedna známá, tak jsem to zkusila. No, co myslíte, jak to mohlo dopadnout? Smetana mi na koberci sice zaschla, ale z koberce už tak snadno nešla. Musela jsem nakonec zavolat úklidovou firmu, protože jsem koberec málem zlikvidovala úplně.

 

Už jsem se raději nespoléhala na žádné rady. Opět jsem si sedla k internetu a našla si sama úklidovou firmu. A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění koberců, čalounění Praha 9, mě zaujala nejvíc. Měla skvělé recenze a zajímavá mi přišla její strojová metoda čištění.

Když totiž porovnáte metodu strojového a extrakčního čištění, strojová metoda jasně vítězí. Je spolehlivější a účinnější. Vím to, protože když už jsem hledala firmu na hloubkové čištění koberců, tak jsem si o tom dost načetla. Jsem ten typ zákazníka, který musí přesně vědět, co si kupuje.

 

 

Pracovníci A SERVISU mi přijeli čistit koberec kotoučovým strojem a chemií Bosch. Nejprve do koberce chemii napustili, poté ho vykartáčovali a vzniklou pěnu vysáli turbo vysavačem. Koberec byl díky tomu skoro suchý. Vlákna se napřímila, a proto byl příjemný i na omak. A nejen to, celý byt hezky voněl.

 

Firma A SERVIS odvedla vážně velmi dobrou práci a mně nezbývá než poděkovat. A babičce nesmím zapomenout říct, ať čištění koberců smetanou raději už nikomu nedoporučuje.