Proměna koupelny se správnými doplňky

Každá místnost si zaslouží jednou za čas nějakou tu změnu. Ať už je to nový nábytek, jiná barva zdí či renovace kuchyňské linky. Velké změny ale můžeme dosáhnout i pomocí malých, avšak nápaditých doplňků, které z okoukané ho interiéru udělají nejnavštěvovanější místnost domácnosti. A platí to i pro koupelny.

 

 

Společnost Brabantia nabízí pro koupelny unikátní řadu výrobků z kvalitní nerezové oceli, které jsou vyjímečně odolné vůči vlhkosti a vydrží po mnoho let ve stejném stavu, v jakém jste je kupovali. Jedná se o doplňky nejen designově dokonalé, ale také praktické, což je zrovna v koupelně velmi častý požadavek.

drzaknamydlodrazaknakelimkyslidebin brabantia

A můžeme začít již s drobnostmi, jako je držák na kelímek od zubního kartáčku či praktická polička nad umyvadlo. Nezbytný je také držák na mýdlo – ten od Brabantia můžete připevnit na zeď, takže na umyvadle nezabírá žádné místo a navíc je stoprocentně stabilní. Každý uživatel koupelny uvítá také malý a hygienický odpadkový košík.

Kam i císařpán chodí pěšky…
Ovšem nejen v koupelně chceme mít hezky, i ono místo si zaslouží pozornost a vnímavého ducha. Držák na toaletní papír, zásobník na role, stojan na WC kartáč či malý odpadkový koš – to jsou praktické nezbytnosti, které mohou tuto místnost pozvednout opět o kousek výš.

toaleta zed_brabantia

O společnosti Brabantia
Hledáte doplňky do domácnosti s nadčasovým designem, které vydrží o mnoho déle než stadardní dva roky? Máme pro vás tip: holandskou firmu Brabantia, která vznikla v roce 1919 jako malá rodinná společnost. Nyní, s devadesátiletou tradicí, je firma stále v rukou rodiny původních zakladatelů, ale její pobočky můžeme nalézt po celém světě – v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe i v Austrálii. Všude tam jsou nádoby na skladování potravin, pomůcky pro přípravu jídla, odpadkové koše a další tradiční výrobky značky Brabantia oblíbené pro svou kvalitu, praktičnost a nadčasový design. „Naším cílem je nabízet domácnostem solidní produkty, které vydrží spolehlivě sloužit více než dvacet let, a navíc si stále udrží svůj bezchybný vzhled. Díky tomu se nemusíme bát nabízet na většinu svých produktů desetiletou záruku,“ představuje firemní vizi Martin Noha ze společnosti Brabantia.

Výrobky značky Brabantia jsou k dostání v obchodech sítě Luis, Homeart (na objednání) a Kika. Nově také na www.brabantiashop.cz  a  www.brabantia.com