Domovní čistička odpadních vod je potřeba téměř v každé vesnici i městě

V dnešní době se města a vesnice stále více rozrůstají. Na jejich krajích vznikají nové zástavby, na kterých si můžeme postavit své nové domy tyto městské okraje většinou nejsou napojeny na centrálním kanalizačním systémem, a proto si v takových lokalitách musíme čistit vodu sami. Tyto domy musí opatřeny domovními čističkami. Základem spokojenosti je kvalitní čistička.

 
  

Bez kvalitní čističky to prostě nejde
Základem kvalitního čištění vody je nákup kvalitní čističky. Pouze kvalitní výrobky dokáží čistit vodu dokonale a jsou méně náchylné k poruchám. Společnost Ekoplast vyrábí domovní čističky odpadních vod, které opravdu vydrží. Jsou vyrobeny moderními postupy a z vysoce kvalitního materiálu. Pro domovní využití jsou určeny modely ČOV BIOFLOW. Tento výrobek se skládá z jednoho kompaktního celoplastového kontejneru z polypropylenu děleného přepážkami na jednotlivé funkční prostory. ČOV tvoří usazovací a dosazovací prostor, aktivace, skladovací prostor pro kal.

čistička odpadních vodčistička odpadních vod

Ekoplast je kvalitní firma se sídlem v Telči
Společnost Ekoplas se sídlem v Telči se soustředí na výrobu a zprovoznění domovních ČOV. Své výrobky ale dováží a montuje i v širokém okolí. Čističky Moravské Budějovice můžete objednávat jednoduše od firmy Ekoplast. Stejně tak i čističky Pelhřimov, Přibyslav, Polná a mnoho dalších měst. Čističky Ekoplast pokryjí téměř celou oblast západní Moravy.

Více informací najdete na www.ekoplast.cz.