Delta Svratka, s. r. o. nabízí zahradní domky v prvotřídním provedení

Stále nemáte na zahradě místo, kam byste schovali vaše nářadí nebo například i kola? Řešení máte přece na dosah na ruky. Stačí se podívat a vybrat si zahradní domek z nabídky společnosti Delta Svratka, s. r. o. Připravili pro vás hned několik řešení.

 
  

 

Variabilita řešení – pro náročné i praktické uživatele
Společnost Delta Svratka, s. r. o. připravila jedinečnou nabídku zahradních domků, ze které si vyberou i ti nejnáročnější. Nabízí totiž zahradní domky hned v několika různých provedeních. Na výrobu zahradních domků používá Delta Svratka, s. r. o. výhradně prvotřídní smrkové dřevo. Právě tento druh dřeva je zárukou dlouhé životnosti a je zároveň i velmi atraktivní na pohled. Všechny nabízené zahradní domky mají vždy bytelnou konstrukci křížového spoje, takže nehrozí jejich degenerace.

zahradní domekzahradní domek

Prosím, vyberete si…
V nabídce jsou zahradní domky o síle stěny 28 mm nebo 33 mm. Vybrat si můžete například zahradní domek Relax, který potěší všechny milovníky luxusního provedení. Tento domek má například přední a boční terasu, kde si můžete vychutnat vaše příjemné chvilky relaxace. Milovníky praktických řešení by mohl potěšit zahradní domek jménem Laura nebo Cindy. Jedná se totiž o zahradní domky jednoduché konstrukce, do kterých se ale spolehlivě vejde všechno vaše nářadí. Nabídka je ale mnohem širší. Delta Svratka, s. r. o. nabízí i řadu dalších produktů jako jsou zahradní altány, prodejní stánky, chaty a další…

Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz