Podle čeho vybírat zahradní skleník?

Není skleník jako skleník. Pokud chcete mít krásné pěstitelské úspěchy, měli byste výběru skleníku věnovat značnou pozornost. Bez kvalitního skleníku se zkrátka skvělých výsledků nedočkáte. Na co se tedy při výběru zaměřit při jeho výběru?

 
 

 

 

Materiál rozhoduje
Při výběru skleníku je v první řadě nutné věnovat pozornost jeho konstrukci a současně i materiálu, ze kterého je vyroben. Velmi lehce se totiž může stát, že si postavíte skleník a náhle zjistíte, že jeho konstrukce vám nevyhovuje. Stejně tak je to s materiálem. Vyplatí se vsadit na kvalitní a osvědčené materiály. V současné době jsou na trhu k dostání skleníky, které jsou vyrobeny nikoli ze skla, ale z o mnoho trvanlivějšího a spolehlivějšího polykarbonátu.

www.sklenik-expert.cz

Odolnost jako záruka skvělých výsledků
Skleníky z polykarbonátu mají oproti těm klasickým – skleněným, hned několik výhod. Poráží je například v oblasti izolačních vlastností. Díky polykarbonátu a dobře zvolené konstrukci totiž ze skleníku teplo neuniká, právě naopak. Tento materiál dokáže zajistit skvělé teplené podmínky i ve dnech, kdy slunce příliš nepálí. Polykarbonátové skleníky mají také extrémně dlouhou životnost a odolnost. Desky na rozdíl od skla nerozbije ani velké krupobití. Skleníky z polykarbonátu navíc nevyžadují téměř žádnou údržbu. Díky všem těmto vlastnostem vás se skleníky z polykarbonátu čekají pouze výborné pěstitelé výsledky. Věřte tomu, že vám všichni budou závidět krásnou zeleninu, bylinky nebo i květiny…

/www.sklenik-expert.czwww.sklenik-expert.cz

Jaký vybrat?
Zahradní skleníky z polykarbonátu jsou k dostání v různých velikostech s různými konstrukcemi. Vybírat můžete menší skleníky pro méně náročné pěstitele ale i velké profesionální skleníky. 

www.sklenik-expert.cz