Pohodlné zavlažování přímo z vlastního sudu

Dešťová voda je velmi bohatá na nejrůznější minerály a některé další složky, které prospívají rostlinám. Za zcela normálních okolností se ovšem po dešti tato voda vsákne do země a my ji tak nemůžeme použít, kdy je třeba. Proto si mnoho rodinných domů, chat a chalup pořídilo rezervoáry na dešťovou vodu, kterou následně odchytávají ze střešních okapů a pak ji používají až v momentě své vlastní potřeby. Šetří tak svou kapsu, a navíc si vytváří zásobu pro parnou letní sezónu. Určitým alternativním řešením je sbírání dešťové vody do svého vlastního sudu. Toto jednoduché řešení se používá již po celá staletí.

Nemusíme se ovšem namáhat s příliš těžkými konvemi, abychom mohli zavlažovat dešťovou vodou z vlastního sudu. Sudové čerpadlo zvané Kärcher BP 1 Barrel Set obsahuje vše, co potřebujeme pro pohodlné zavlažování zahrádky. Čerpadlo BP 1 je perfektní náhrada zalévací konve a ovládáme jej za pomocí spínače/vypínače, který je samozřejmě součástí plovákového spínače. Ovládání čerpadla přímo na držáku je tak mnohem komfortnější a šetří váš čas i energii. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před případnými nečistotami, které jej pak nezanáší a čerpadlo tak mnohem déle vydrží. Nezáleží na tom, jaký a jak hluboký sud doma máme, díky flexibilnímu uchycení a manuálně nastavitelné délce hadice můžeme využít nejrůznější druhy sudů. Součástí setu je i univerzální hadicová spojka a hadice PrimoFlex® (1/2") o délce 15 m, kterou snadno dosáhneme i na ty nejvzdálenější záhony na svém pozemku. Hadice neobsahuje ftaláty, a tak je zdravotně zcela nezávadná a máme i jistotu, že k rostlinám přivádíme pouze

„zdravou“ vodu. Sudové čerpadlo s modelovým označením Kärcher BP 1 Barrel Set je chytrým a rovněž moderním řešením pro zavlažování dešťovou vodou ze sudu.

Doporučená maloobchodní cena tohoto sudového čerpadla pod názvem Kärcher BP 1 Barrel Set je 2 990 Kč.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz