Máte problém s fleky a skvrnami, strojové čištění koberců Brno

Pracuji v mateřské škole v Brně a mám na starosti zajištění úklidu všeho druhu. Umývání oken, voskování podlah, čištění koberců, čistírnu atd. Tentokrát bylo potřeba zajistit vyčištění koberců v celé mateřské škole. Tak jsem potřebovala zajistit nějakou dobrou úklidovou firmu na čištění koberců v Brně, která nemá problém s úklidem o víkendu.

 

Bohužel poslední firma, která nám prováděla čištění koberců, odmítla úklid o víkendu, takže jsem musela hledat novou firmu.  Netušila jsem, že bude takový problém sehnat někoho na úklid o víkendu. Pročítala jsem nabídky firem na internetu a obvolávala, ale nemohla jsem nikoho zajistit na víkend. Nakonec se mi podařilo najít firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá strojovou metodou čištění koberců, a s termíny úklidu nemají nejmenší problém.

 

Na centrále jsem si domluvila nejbližší volný termín o víkendu, což bylo hned za 2 dny a byla jsem nesmírně ráda, že mi s termínem vyhověli. V sobotu dorazily pracovníci firmy ve smluvenou dobu a pustili se do práce. Nejdříve ze všeho aplikovali chemii na všechny koberce v celé mateřské škole, která se musela nechat nějakou dobu působit.

 

Dokonce mi řekli, že ta chemie působí dezinfekčně, váže na sebe veškeré nečistoty, roztoče, bakterie a alergeny. Což je pro nás strašně důležité, obzvlášť když sem chodí děti a jsou tu celé dny. Po uplynutí doby působení chemie, začali kartáčovat koberce kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým jsou schopni kartáčovat i koberce s vysokým vlasem. Takže je super, že jedním strojem zvládnou vyčistit veškerý typ koberců.

 

Strojem přejížděli po celé ploše koberce místo od místa a za ním vznikala pěna, která na sebe navázala všechnu špínu. Jakmile takto dokartáčovali jeden koberec, přemístili se na další. Po ošetření koberců kotoučovým strojem, pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým pomalu odsávali veškerou pěnu z koberců.

 

Kdybych nebyla přímo u toho, tak bych nevěřila, že tou strojovou metodou dokážou vyčistit koberce tak, že až skoro z toho přechází zrak. Na omak byl koberec téměř suchý a krásně nadýchaný. Dokonce i barvy se opět rozzářily a bylo poznat, která je která, takže se děti opět mohly učit rozpoznávat barvy. Opravdu jsem byla skoro jako Alenka v říši divů, když skončili svou práci a myslela jsem si, že jsem se snad ocitla úplně někde jinde.

 

Musím pochválit pracovníky firmy, že jim to šlo tak pěkně od ruky a že poctivě pracovali a nedělali si zbytečné pauzy. Aspoň se tím pádem úklid neprotahoval a netrval déle, než bylo nezbytně nutné. Tímto bych chtěla poděkovat firmě A SERVIS za jejich skvěle odvedenou práci a jsem ráda, že jsme mohli využít jejich služeb. Velmi ráda doporučím jejich služby dál.

 

Profesionální odprašování, odmašťování, mytí, čištění, impregnace, voskování podlah Brno

A SERVIS LIPKA, s. r. o.,  je společnost, která realizuje kvalitní a dezinfekční strojové čištění podlah kotoučovým strojem. Kotoučový stroj je jediný přístroj pro zajištění dokonalého a generálního čistění jakéhokoliv druhu podlahy. Váha kotoučového stroje GHIBLI je bezmála 40kg na přibližný průměr kotouče cca 45 cm a díky tomu vyvíjí na podlahu tlak, který zajistí hloubkové vyčištění podlahy.

 

 

Často není důvod na podlahu aplikovat agresivní chemii a na nečistoty působí i slabá chemie. Pokud čistí silně znečištěné podlahy, tak používají kyselou chemii. Hlavně na odstranění vápenatých a cementových závojů, zbytků stavebních nečistot a povlaků. Kyselá chemie se však nesmí použít na podlahy z kamene a jiných ušlechtilých materiálů, protože by mohl být poškozen vzhled podlahy, který bychom už nevrátili do původního stavu.

 

Firma Vám zajistí impregnaci voskování, krystalizaci, odprašování, odmašťování,  mytí a čištění průmyslových, litých, epoxidových, vinylových, drátko betonových, elektrostatických, plovoucích, zámkových mramorových, pískovcových, žulových, kamenných podlah, dlažeb, linolea, marmolea, PVC v halách, průmyslových provozech, výrobních zařízeních a provozech, obchodních centrech a halách, v úřadech a institucích.

 

Zákazníkům společnost doporučuje, po vyčištění podlahy, aplikovat vosk neboli průmyslový polymer, díky kterému předejdete hlubšímu znečištění. Vosk funguje jako konzervant a také je protiskluzově. Strojové čištění podlah využívá velká řada zákazníků v domácí i firemní sféře.

 

Výškové práce Brno. Mytí, čištění, odmaštění oken, stěn, stropů, strojů, zařízení i ve výškách

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je profesionální firmou v mytí oken a jiných prosklených ploch, nejen ve výškách v exteriérech, ale také v interiérech. Pro mnoho svých zákazníků tyto zakázky realizovali a byli velice spojení s mytím oken a výloh a následnou dlouho trvající čistotou oken. Používají jednoduchý trik tzv. suchého leštění, který zaručí dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken a nevyužívají žádná zbytečně nákladná leštidla.

 

 

 

Mají proškolené zaměstnance pro práci ve výškách a využívají vysokozdvižnou techniku a hydraulické rameno, které využívají nejčastěji. Je-li však špatný přístup pro tuto techniku, tak využívají hydraulickou a speleologickou techniku, kdy jsou jejich zaměstnanci odborně proškoleni.

Výškové práce firma provádí pro nano impregnaci, odmašťování, odprašování, mytí, čištění hal, stropů, stěn, zdí, fasád ve výškách pro pláště budov, pro sendvičové, ocelové, plechové, kazetové, eloxované, hliníkové, zděné, montované stěny hal a pláště, opláštění objektů.

 

Firma zajišťuje mytí, čištění, odprašování, odmašťování podlah, technologických, výrobních strojů, zařízení, rozvodů, vody, plynu, elektřiny, vzduchotechniky, klimatizace, ocelových, příhradových, betonových nosníků, stěn, stropů nad prodejní, výrobní, skladovací plochou ve výškách a volnou hloubkou pro sklady, skladovací haly, logistické a obchodní centra, provozy a výrobní závody.