Okna z venkovní strany již nemyjte, nano impregnace zajistí stálou čistotu až šest let.

 

Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která aplikuje nano impregnaci na skla a okna v Praze jsem si našel pomocí internetu a inzerátu, který byl uveřejněn na jednom webovém portálu. Hledal jsem přímo GLP impregnaci, kterou tato firma nabízí a realizuje. Jedná se o impregnaci oken na administrativní budově, jejíž správu mám na starosti.

Informoval jsem se, že díky této impregnaci výrazně ušetříme, protože po dobu několika let nebude třeba realizovat mytí oken na vnější části. Na mytí oken jsme měli firmu, která ale GLP impregnaci nezajišťuje, takže poté, co nám impregnovala okna firma A SERVIS, jsem se s jejími pracovníky domluvil jen na pravidelném mytí oken zevnitř.

 

Pracovníci této firmy byli velmi ochotní a já jsem s jejich službami velmi spokojen. Rozhodně byli rychlejší, než předešlá firma. Také si dovezli modernější pomůcky, aby jim jejich práce šla rychleji od ruky. Důležitá pro mě byla i bezpečnost lidí pohybujících se okolo budovy. Vše probíhalo za bílého dne, ale díky  jejich proškolení a certifikovaným vysokozdvižným strojům jsem nemusel mít obavy o zdraví zákazníků a kolegů, kteří se kolem budovy v době technických úprav pohybovali. Vyhovovalo mi také, že si pracovníci vysokozdvižnou techniku sami dovezli a mně tím pádem odpadly starosti s jejím zařizováním, což jsem při mytí oken u předešlé firmy dělat musel.

 

GLP impregnace je velmi účinná a na oknech vydrží i 6 let a po tuto dobu se nemusíme starat o odstranění běžných nečistot z oken. V jarním období ze stromů okolo budovy poletují pyly, a tak muselo mytí oken probíhat častěji, než v jiném období. Jsem vážně velmi rád, protože díky GLP impregnaci opravdu výrazně ušetříme. Firma A SERVIS má spoustu profesionálních zaměstnanců, kteří vždy zajistí práci velmi rychle a kvalitně. 

 

 

Dříve jsem si všímal, že zaměstnanci předešlé firmy neumyli okna pořádně v rozích. Po mytí oken touto firmou jsem na oknech nenašel jedinou nečistotu. Náš ředitel je pedant a vždy si velmi stěžoval a nadával, když okna nebyla dokonale umyta. Tím chci říct, že jestli někdo z vás shání spolehlivou firmu, tak je to právě A SERVIS. Opravdu doporučuji!