Stále si nemůžete vybrat pergolu, která by se vám hodila na zahradu?

Léto už začalo naplno ukazovat svou sílu a i na zahradách rodinných domů je zapotřebí mít relaxační prostor, kam se můžete schovat před ostrými slunečními paprsky. A dřevěné pergoly se k vytvoření relaxačních zón na zahradě hodí nejvíce. Pergoly ze dřeva nikdy nezkazí přírodní vzhled žádné zahrady a je postavená velmi rychle. I když už léto začalo, už za několik dní můžete mít elegantní přístřešek. Problém ale může nastat při výběru velikosti a typu pergoly. Stále si nemůžete vybrat tu pravou.

 

Procházíte nabídky, ale stále nic?

Prodejců dřevěných pergol na našem trhu je v současnosti hned několik. Nabídka u každého z nich se vždy liší, alespoň v detailech. Pokud ale máte konkrétní představy o tom, jak by měla vaše nová dřevěná pergola na zahradě vypadat, možná nenajdete u žádného z prodejců vyhovující model. Co v takovém případě dělat?

 

Najděte výrobce, který umí vyrobit i atypické pergoly

Nehledejte jen prodejce pergol, ale zaměřte se přímo na výrobce. U výrobců máte totiž možnost vybírat z větší nabídky pergol a dřevěných staveb. Kromě toho, některé společnosti dávají také zákazníkům možnost úpravy některých částí pergol podle přání zákazníka. Nebo dokonce výroby atypických druhů pergol přesně podle zadaných parametrů a rozměrů. Sami si pergolu navrhnete tak, aby vám její tvar, dispozice a velikosti naprosto vyhovovaly.

 

Takovou možnost nabízí například Delta Svratka s.r.o.

Ne všichni výrobci ale mají ve své nabídce také službu zakázkové výroby pergol přesně podle vašeho přání. Pro tuto službu je zapotřebí mnoho zkušeností v oboru. Jedním z mála výrobců na našem trhu, který nabízí pergoly přímo na míru je Delta Svratka s.r.o. Tato společnost je dlouholetým specialistou na výrobu a vývoj všech druhů dřevěných staveb a právě pergoly jsou základním druhem v nabídce. Vyráběné jsou z vysoce kvalitního, strojově opracovaného masivního dřeva a spojeny kvalitními tesařskými prvky.

 

Detailní nabídku pergol a informace o možnostech zakázkové výroby najdete přímo na www.domky.delta.cz.