Proč zvolit vestavné spotřebiče?

Plánujete kuchyni novou nebo přestavujete vaši již starší a rozmýšlíte se, zda do ní spotřebiče zasadit klasicky anebo využít vestavných spotřebičů? Pojďme se nyní společně podívat na to, jaké výhody přináší druhá možnost – tedy vestavné spotřebiče.

Téměř každý spotřebič jako je lednice, trouba, sporák, myčka, mikrovlnka, odsavač par, který se v českých domácnostech běžně vyskytuje, lze mít ve variantě vestavného. Vše může být zabudováno a přinášet tak mnohé výhody.

 

Úspora místa

Vestavné spotřebiče zapadnou přesně do prostoru vaší kuchyně. Žádné zbytečné mezery tak neubírají velmi ceněnému místu v kuchyni. Neřešíte tak otázku úklidu těchto mezer a špatně dostupných míst. Prostory jsou tedy využity na maximum. Vestavné spotřebiče jsou zabudovány přímo do korpusu kuchyňské linky a jsou s linkou pevně spojené. Utváří tak jednotný celek.

 

Vzhled

Toužíte-li po minimalistickém vzhledu kuchyně na míru, jsou vestavné spotřebiče jasnou volbou. Dokonale totiž zapadnou a díky tomu, že jsou kryty stejnými dvířky jako úložné prostory, absolutně nenarušují celkový design kuchyně. Prostory tak vypadají čistě a sjednoceně. Díky jednotnému designu můžete tedy propojovat jednotlivé místnosti v domě a můžete tak vytvořit harmonický multifunkční celek jinak odlišného prostředí.. Nynějším trendem je propojování právě kuchyně s obývacím prostorem a vestavné spotřebiče tak hrají důležitou roli při navrhování obytných prostor.

 

Vše na míru

Rozmístění spotřebičů si můžete poskládat podle sebe a svých preferencí. Trouba například nemusí být umístěna hned u země, ale může být ve výšce ramen, což usnadňuje manipulaci s horkým plechem. Variabilně lze umístit také mrazák s ledničkou, nebo také přizpůsobit umístění varné desky, čímž výčet samozřejmě nekončí. Kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči se vám prostě přizpůsobí.

Chcete mít vše dotaženo do úplné dokonalosti? Výrobci spotřebičů nabízejí vestavné spotřebiče v různých designových řadách a setech, kde mají sjednocený vzhled. Příkladem je značka SIEMENS, kterou si můžete prohlédnout v kuchyňském studiu CASCADE-kuchyně. Exkluzivní řada Siemens studioLine se vyznačuje právě designem a inovativními funkcemi. Navštivte kamenné kuchyňské studio CASCADE-kuchyně v Oslavanech, kde vám rádi poradí s výběrem vestavných spotřebičů a s kuchyní na míru. Pokud jste z Brna, Rosic, Ivančic a okolí, jistě oceníte možnost podívat se na vystavené spotřebiče a přímo si je i vyzkoušet.