Masáže a maximální relax u Vás doma ve sprše!

Pořádně si oddáchnout po každém dni je na podzim a v přicházející zimě snad tím nejdůležitějším, aby člověk mohl naplno fungovat. A užívat si takovou masáž každý den a každý den být naplno svěží a fit – líbilo by se Vám to? Proto společnost Levná koupelna má v nabídce přitažlivé masážní boxy, z nichž pokaždé vylezete jako nový člověk.

 
  

 

Léto je pryč, je třeba relaxovat o to pilněji
Během léta to byla pěkná pohodička – venku neustále krásně, slunce pálilo ostošest, tělo neustále svěží. A ještě k tomu proběhla dovča! No jo, jenže léto je fuč, nastává zase podzim, kdy krásné, slunné dny střídají dny chladnější, větrné a celkově pochmurnější. V tento čas je třeba poctivě relaxovat, a to nejlépe intenzivně jako například masáží, jinak na nás co nevidět skočí známé podzimní deprese. Jak na to?

masážní box

Vlastní parní lázně za dveřmi koupelny
Úplně jednodušše – stačí vstoupit do koupelny. Tak, jak to děláte. Otevřít sprchový koute, jak jste zvyklí. Vybrat si program a pustit vodu. Musíte zde však mít luxusní masážní nebo parní box, který Vám dá opět mnoho elánu a síly do života. A přesně takové kousky Vám přináší Levná koupelna.

Masážní boxy ve slevě a výprodeji
V nabídce naleznete na více než 5 desítek parních a masážních boxů o různých rozměrech, tvarech a kvalitách. A co jistě potěší mnohé z Vás – některé si můžete aktuálně pořídit za zlomek původní ceny. Například masážní box ALICE si nyní pořídíte se slevou více než 33% jen za 9990 Kč! V ní si užijete i proslulého tropického deště. Mnohem více informací a kompletní nabídku naleznete na

www.levna-koupelna.cz.