Specializované podlahová centra nemusíte hledat pouze v Praze

 

Mnozí zákazníci, kteří mají zájem o široký výběr podlahových krytin do domácnosti, hledají prodejce s co možná největší nabídkou druhů jednotlivých podlahových krytin. To je samozřejmé, protože čím větší výběr, tím větší pravděpodobnost, že dokážete najít a vybrat podlahu, která bude přesně splňovat vaše požadavky na design, kvalitu i vlastnosti. Velké procento zákazníků se domnívá, že takoví prodejci jsou jen v Praze. Jedno z největších tuzemských podlahových center je ale v Olomouci.

 

Specializované podlahové centrum v Olomouci nese název Jehla

Že ani největší specializovaní prodejci podlah nemusí být nutně v Praze, dokazuje podlahové centrum Olomouc s názvem jehla. Jedná se o jednu z největších specializovaných prodejen v oblasti podlahových krytin na Olomoucku i celorepublikově. Na jediném místě je možné vybírat z více než tisíců modelů podlahových krytin, od levných až po luxusní. Vybrat si zde dovede úplně každý.

 

Komplexní sortiment je základ

Mezi největší výhody podlahového centra Jehla patří samozřejmě velikost sortimentu, ale také jeho komplexnost. Na jediném místě můžete najít všechny druhy podlahových krytin pro využití v domácnosti i v komerčních prostorách. Nechybí PVC podlahy, plovoucí laminátové podlahy, moderní vinylové podlahy, třívrstvé podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy a mnoho dalších druhů podlahových krytin. S představením jednotlivých materiálů vám pomůže kvalifikovaný personál, kterým vám poskytne také odborné poradenství při výběru.

 

Největší část nabídky tvoří koberce

Pokud budete hledat koberce v Olomouci, můžete také zavítat do podlahového centra Jehla. Koberce totiž tvoří základní a největší část nabídky podlahových krytin. Sortiment totiž tvoří přes 1 000 rolí různých druhů koberců na jediném místě. Od zátěžových pro komerční objekty, přes levné až po luxusní do interiérů domácností.