Půjčení stavebních strojů vás vyjde levněji, než si myslíte!

Přemýšlíte nad pořízením stavebního stroje či mechanizace? Dobře si spočítejte všechny náklady, které jsou s pořízením a údržbou takového stroje spjaty. Půjčovny vám nabídnou stroj, který potřebujete a vy se nemusíte starat o provozní náklady nového.

 

Půjčovna stavebních strojů

Půjčovna stavebních strojů by měla nabízet širokou škálu běžně používaných strojů, jako jsou smykem řízené nakladače, vibrační desky, řezače spár, kolová rypadla, dumpery či vrtací zařízení. Půjčení by ideálně mělo být nabízeno na krátkou i dlouhou dobu, a to za příznivé či individuální sazby. Samozřejmostí by měla být odborná rada při výběru vhodného stroje. Je vždy lepší si vybrat půjčovnu, která zároveň poskytuje také prodej strojů a náhradních dílů a současně i jejich servis.

 

Půjčovna stavební mechanizace

Nespornou výhodou, kterou půjčovna stavební mechanizace nabízí, je zapůjčení stroje na libovolně dlouhou dobu, ale zároveň vám odpadá starost o provozní záležitosti – dle nařízení vlády č.378/2001 Sb., kterým se stanovují bližší požadavky na bezpečný provoz a používání stavebních strojů a příslušenství. Například se ukládá zaměstnavateli povinnost provádět minimálně jednou ročně technické kontroly těchto strojů. Nemusíte se také starat o servis a uskladnění stroje.

 

Půjčovna stavebních strojů a mechanizace

Půjčením stroje efektivně využijete vaše finanční prostředky. Pro konkrétní požadavek si vždy vyberete právě ten stroj, který v danou chvíli potřebujete. Zároveň za stroj neplatíte v době, kdy jej nevyužíváte – tím, že vám stroj stojí nevyužitý, rychle ztrácí na hodnotě a místo toho, aby zastával práci, stane se pouze břemenem. Navíc zabírá potřebný prostor. Půjčovna stavebních strojů a mechanizace také nabízí libovolné příslušenství – vše si tak zařídíte dle aktuálního požadavku.

Už víte, jak na stavební stroje a mechanizaci? Přenechte své starosti půjčovně.