Jak využít peníze, které dostaneme o vánocích?

 

Stále častěji své rodině a příbuzným říkáme, že o vánocích nechceme žádné zbytečnosti a nepotřebné věci. Raději zvolíme možnost darování finančního obnosu, který můžeme využít přesně podle našich představ. Jaká je tedy ideální varianta využití obnosu, který o vánocích dostaneme? Pokud máte v rodinném domě nebo v bytě například stará okna, můžete investovat do jejich výměny za nová. Tato investice se vám po čase vrátí na úsporách za vytápění.

 

alboŠetřit budete více, čím vyšší kvalitu budou mít nová okna

V případě nových oken je samozřejmě zaručena menší tepelná ztráta z objektu. Okny již nebude unikat tolik tepla, jako u starých a netěsných oken. Velmi ovšem záleží také na druhu okna a na jeho kvalitě. Kvalita při výrobě má velký vliv na velikost tepelných ztrát objektu. Pouze kvalitní okna dokáží minimalizovat tepelné ztráty a tím maximálně šetřit vaše výdaje na vytápění. Taková okna nabízí společnost Albo. Její hlavní soustředění je na dřevěná okna. Jejich kvality vás ale rozhodně nezklamou, naopak překvapí.

 

oknoSoučinitel prostupu tepla může být až neuvěřitelných Uw=0,71 W

I dřevěná okna mohou mít vysoké izolační vlastnosti, když jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a odborným způsobem. Přesně tak vyrábí dřevěná eurookna i společnost Albo. Ta klade maximální důraz na izolační vlastnosti dřevěných oken při zachování jejich půvabného vzhledu. Pro zvýšení izolačních vlastností mohou být okna osazena trojskly, skla mohou být potažena izolační folií nebo prostor mezi skly může být vyplněn argonem. Všechny tyto varianty mají za následek jediné, vyšší úspory při vytápění a nižší tepelné ztráty. Kromě klasických dřevěných eurooken najdete v nabídce Albo také dřevohliníková okna nebo dřevokarbonová okna. Tyto modely využívají nejlepších vlastností obou materiálů k maximální kvalitě okna.

 

Kompletní nabídku najdete na www.albo.cz