Útulný domov začíná u dřevěné podlahy Boen DesignWood

V našich domovech trávíme hodně času, proto bychom se měli obklopit výrobky nejvyšší kvality. Přesně taková je třívrstvá dřevěná podlaha Boen DesignWood. Nebude jen obyčejnou podlahou, bude částí vašeho interiéru, kterou si nejvíce zamilujete. Propůjčí mu útulnost, hřejivost i harmonii.

 

Výhody dřevěných podlah

Dřevěná podlaha je oblíbená především proto, že dává interiéru nádech harmonie. Dřevo je teplé, měkké a nádherně voní. Při správné péči se jedná o materiál, který vám vydrží dlouhá léta a dá se snadno obnovit. Dřevěná podlaha není hlučná, je odolná proti poškrábání a má nádhernou kresbu. Jedná se o podlahu z přírodního a obnovitelného materiálu. Každý kus, který budete pokládat, je naprostým originálem. Moderní technologie výroby umožňují neustálé zdokonalování, proto se nemusíte obávat, že by se vám dřevěná podlaha Boen DesignWood brzy poškodila. Povrch je dokonale ošetřen a zaručuje odolnost i snadnou údržbu.

 

Třívrstvé dřevěné podlahy Boen DesignWood

Každý ze sedmi dekórů je dodávaný jako plovoucí podlaha, ale je možná i pokládka celoplošným lepením. Plovoucí podlaha je zárukou snadné a rychlé instalace bez nákladného nářadí. Odolnost podlahy je zajištěna třemi vrstvami ve spodní části a důkladným ošetřením nášlapné vrstvy. Na horní části je nanesen matný lak, který odolává tekutinám i drobným škrábancům. Dřevěnou podlahu můžete bez obav umístit i na podlahové vytápění. V takovém případě si budete s dětmi s oblibou hrát na krásné a hřejivé zemi.

 

7 poutavých dekorů

Při výrobě dřevěné podlahy Boen DesignWood bylo dbáno na to, aby zůstal co nejvíce zachován přirozený vzhled dřeva. Do interiéru je nejvíce oblíbený dekor dubu. Vybrat si můžete v různých odstínech od světle šedé až do tmavé hnědé. Zajímavý vzhled plný kontrastů nabízí dekor jasanu. Koupí dřevěné podlahy dáváte hlas bydlení v souladu s přírodou!

Velký výběr dřevěných podlah najdete v našich showroomech v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a  realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

 

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/